Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   independent.com   |   2016-10-29

Vienas iš 8 žmonių dirba naktimis

  
Vienas iš 8 žmonių  dirba naktimis
© flickr.com
Vyrai pluša transporto ir apsaugos srityse.
Moterys dažnaiusiai dirba slaugos srityje.

Vienas iš aštuonių Jungitnėje Karalystėje gyvenančių žmonių dirba naktinėse pamainose, o šalies sostinėje Londone sparčiausiai augo naktimis dirbančių žmonių skaičius.

 Pasak „TUC“ atlikto tyrimo, pastaruoju metu itin augo naktimis dirbančių žmonių skaičius, ir šiuo metu tokių darbuotojų yra net 3,1 milijonas. Tuo tarpu nuo 2011 iki 2016 metų naktimis papildomai dirbo 275 tūkst. žmonių.
Du trečdalius dirbančiųjų naktimis sudaro moterys, mat itin padidėjo žmonių, dirbančių slaugos srityje, poreikis. Tuo tarpu vyrai, kurie dirba naktimis, dažniausiai darbuojasi apsaugos ir transporto srityse.
 
Sparčiausiai naktimis dirbančių žmonių skaičius augo šalies sostinėje Londone, taip pat šalies pietvakariuose ir Velse. Pasak tyrimą atlikusios kompanijos, tokios tendencijos išliks ir ateityje, mat Londono naktinis metro leidžia žmonėms greitai pasiekti savo darbo vietą bet kuriuo paros metus.
 
„TUC“ generalinis sekretorius Frances O’Grady sakė: „Kai šiąnakt papildomą valandą vartysimės lovoje, šalyje plušės milijonai naktimis dirbančių žmonių. Ar tai būtų ligoniais besirūpinančios medicinos sesutės, ar mūsų saugumu susirūpinę policijos pareigūnai, mes visi priklausome nuo naktimis dirbančių žmonių.“
 
 
 
  

Žymos: Darbas, naktinis darbas, naktinis Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas sako merginai:
– Brangioji, aš dėl tavęs bet ką padaryčiau: perplaukčiau vandenynus, perkopčiau kalnus!
Mergina:
– Rytoj ateisi?
Vaikinas:
– Gal... Jei nelis...