Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Local.de ir Tiesa.com inf.   |   2012-03-28

Vokietijos darbo rinkos rodikliai – džiuginantys

  
Vokietijos darbo rinkos rodikliai – džiuginantys Vokietijos mokyklose jaunuoliai paruošiami darbo rinkai.

Manoma, kad per artimiausius mėnesius jaunimo nedarbas Vokietijoje sumažės daugiausiai nuo šalies susivienijimo, pranešė thelocal.de.

Vasario mėnesį Vokietijoje darbo neturėjo mažiau negu 300 tūkst. jaunuolių, tai sudarė 6,3 %. Darbo rinkos ekspertas iš Kelno instituto ekonomikos tyrimų skyriaus Holgeris Schäferis teigė, kad iki kito jaunimo nedarbo tyrimo šie procentai turėtų sumažėti rekordiškai. Eksperto manymu, jaunimo nedarbo lygis nukris žemiau 5 % ribos. H. Schäferis sakė, kad kai kuriuose regionuose šiuo metu laisvų darbo vietų jaunimui daugiau negu darbuotojų. Įmonės susiduria su sunkumais užpildyti laisvas darbo vietas.
Europos Sąjungos statistikos duomenimis, šių metų sausio mėnesį Vokietijoje jaunimo nedarbo lygis buvo 7.8 %, tuo pat metu Ispanijoje jaunimo nedarbas buvo daugiau nei keturis kartus didesnis – vienas iš dviejų jaunuolių neturėjo darbo. Prancūzijoje jaunimo nedarbas siekė net 23 %.
 
Vokietijos Federalinės Įdarbinimo agentūros vadovas Raimundas Beckeris išgyrė valstybės planą modifikuoti švietimo programą bei jau mokykloje ruošti jaunus žmones darbo rinkai nepriklausomai nuo to, koks yra jų mokymosi lygis. R. Beckerio teigimu, net klasės diskusija apie po mokyklos laukiantį darbą bei mokytojos paaiškinimai ir pamokymai, kaip greičiau susirasti darbą, yra naudingi jaunuolių suvokimui apie tai, kas jų laukia už mokyklos sienų.
 
  

Žymos: Vokietija, Darbas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lietuvio milijonieriaus dukra pažindina tėvą su nauju vaikinu. Tėvas:
– Butą turi?
Vaikinas:
– Jeigu dievas duos, tai bus ir butas…
– Mašiną turi?
– Duos dievas, bus ir mašina…
– O darbą bent turi?..
– Dievas duos – bus ir darbas.
Vakare dukra klausia tėvo:
– Tėti, tai kaip tau jis?
– Na, kvailokas, bet man patiko, kaip jis mane vadina!