Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-03-31

Žadamas darbas kiekvienam Anglijos gyventojui

  
Žadamas darbas kiekvienam Anglijos gyventojui Ministras pirmininkas žadėjo, kad jo partija padės verslui sukurti papildomus du milijonus darbo vie
Iki 2020-ųjų darbas bus pasiūlytas kiekvienam, kuris jo nori.

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Davidas Cameronas prižadėjo, kad ir vėl išrinkus jo vadovaujamą konservatorių partiją, Didžioji Britanija galės pasigirti didžiausiu užimtumu tarp išsivysčiusių pasaulio valstybių, o „iki 2020-ųjų darbas bus pasiūlytas kiekvienam, kuris jo nori”, - pranešė portalas independent.co.uk.

Pasak Davido Camerono, gavus valdžią į savo rankas dar vienai kadencijai, jo partija padės verslui sukurti papildomus du milijonus darbo vietų ir visiškai ištrauks šalį iš nedarbo liūno. Įvykdžius šį planą, Didžioji Britanija įdarbinimo lygiu pralenktų Vokietiją bei Japoniją ir priartėtu prie, kaip apibūdino politikas, „visiškai veiksmingo užimtumo”.
„Nematau priežasčių, kodėl mes negalėtume pasiekti aukštesnio užimtumo lygio ir visiškai atsisakyti bedarbystės. Aš manau, kad darbą gali turėti visi, kas tik jo nori”, - interviu „Daily Mail” laikraščiui sakė ministras pirmininkas.
 
Pagal konservatorių partijos pateiktus iždo duomenis, prognozuojama, kad antrąjį šių metų ketvirtį užimtumo lygiu Didžioji Britanija pralenks Kanadą ir pasieks 72.6 proc. visiško užimtumo lygį.
 
„Žmonės manęs dažnai klausia, kas yra tas ekonomikos planas ir kokia iš jo nauda? Nauda yra suteikti žmonėms galimybę dirbti, ekonominį saugumą, darbo užmokestį ir socialines garantjas. Tai yra vienas iš svarbiausių šios Vyriausybės užduočių. Tai ne tik sausa statistika – tai keičia žmonių gyvenimus”, - aiškino D. Cameronas.
 
  

Žymos: Anglija, Rinkimai, Darbas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išsiskyrė vyras su žmona. Po 5 metų susitinka, vyras klausia:
– Kaip sekasi?
– Puikiai.
– O kaip vaikai laikosi?
– O ką? Jie ne su tavim?!