Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

urm.lt, Tiesa.com   |   2019-03-16

URM surengė pilietiškumo stiprinimo mokymus užsienyje gyventiems lietuviams, o L. Linkevičius susitiko su Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovais aptarti referendumo dėl dvigubos pilietybės 

  
URM surengė pilietiškumo stiprinimo mokymus užsienyje gyventiems lietuviams, o L. Linkevičius susitiko su Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovais aptarti referendumo dėl dvigubos pilietybės
© facebook nuotrauka

Rengiantis referendumui dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo, kovo 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) pirmininke Dalia Henke, PLB atstove Lietuvoje Vida Bandis, Seimo ir PLB komisijos pirmininku ir pilietinės akcijos „Mūsų metas dabar“ vadovu Rimvydu Baltaduoniu bei kitais Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovais.

Susitikimo metu diskutuota, kaip kartu susitelkus paskatinti užsienyje bei Lietuvoje gyvenančius tautiečius būti aktyviais ir dalyvauti sprendžiant svarbiausius Lietuvos klausimus.
 
„Artėjantis referendumas dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo yra ypatinga galimybė susitelkti ir parodyti, kad esame vieninga tauta, neabejinga ir pilietiška“, – sakė L. Linkevičius.
 
Užsienio reikalų ministerija, koordinuodama Globalios Lietuvos programos įgyvendinimą, kovo 15–17 dienomis Vilniuje surengė užsienio lietuvių pilietiškumo stiprinimo mokymus, kuriuose dalyvauja Jungtinės Karalystės, Airijos, JAV, Vokietijos, Norvegijos ir kitų šalių lietuvių bendruomenių atstovai.
  

Žymos: Referendumas, Linas Linkevičius, Dviguba Lietuvos pilietybė, užsienio reikalų ministerija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Iš karto po vestuvių mano žmona pradėjo svaidyti į mane visokiausius daiktus, – pasakoja sutuoktinis teismui.
– Kiek laiko jūs vedę?
– Penkiolika metų.
– Tačiau jūs skundžiatės tik dabar?
– Taip, nes tik praėjusią savaitę ji pirmą kartą pataikė.