Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Metro.co.uk   |   2016-05-26

20 tūkst. bičių spiečius brito automobilį persekiojo dvi dienas

  
20 tūkst. bičių spiečius brito automobilį persekiojo dvi dienas Britas gavo „tik” 15-20 įkandimų.

Vienas britas pateko į itin keblią situaciją, kai jo automobilį dvi dienas persekiojo 20 tūkst. bičių spiečius.

Pasirodo, automobilio bagažinėje vyrui nežinant įkliuvo spiečiaus motinėlė, o būrys bičių ją bandė kaip išmanydamos išvaduoti. Bičių nuvyliojimo nuo automobilio operaciją vykdė penki skirtingi bitininkai, gamtinininkai ir praeiviai.
Tiesa, pirmąjį kartą ji buvo nesėkminga, nes vėjas kartoninę dėžę nupūtė nuo automobilio stogo, o išsigandusi karalienė grįžo į automobilio bagažinę. Deja, automobilio savininkas to nežinojo, o bitės jo vairuojamą automobilį ir toliau sekė.
 
Bitininkai spėja, kad bičių motinėlę automobilio bagažinėje pritraukė kas nors, o ištikimos bitės ją saugojo dvi dienas.
 
Automobilio savininkas buvo šiek tiek išsigandęs, tačiau rimtų sužeidimų išvengė. Kaip pats teigė, gavo „tik” 15-20 įkandimų, - pranešė metro.co.uk.
 
„Bites laikau jau daugiau nei 30 metų, tačiau niekada neteko matyti nieko panašaus. Spiečiui natūralu sekti ir saugoti motinėlę, tačiau skristi paskui automobilį dvi dienas – neįtikėtina” , - sakė automobilį nuo bičių išvaduoti padėjęs bitininkas Rogeris Burnsas.
 
  

Žymos: Bitės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...