Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-09-08

Bandant išgelbėti gyvatę moterį nukratė elektra

  
Bandant išgelbėti gyvatę moterį nukratė elektra Per mėnesį gyvūnų gelbėjimui Londone išleidžiama 13 tūkst. svarų.

Ugniagesiams Hornchurche teko dalyvauti neįprastoje gelbėjimo operacijoje. Gelbėtojus iškvietusi moteris paprašė padėti išlaisvinti už elektrinio radiatoriaus įstrigusią ilgą gyvatę, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Bandydama pati ištraukti savo naminį gyvunėlį, dėl kontakto su elektriniu radiatoriumi, moterį nukrėtė elektra. Tiesa, didelių sužeidimų pavyko išvengti. Jai pagalbą suteikė atvykę Londono greitosios pagalbos medikai.
„Tai buvo labai ilga ryškiai pilkos ir mėlynos spalvos gyvatė. Buvo labai baisu, gyvatė šnypštė, bandė įkasti visiems buvusiems netoliese. Mums yra tekę susidurti su gyvatėmis ir kitokiais keistais gyvūnais, tačiau nei vienas jų nebuvo taip įstrigęs“, - teigė Billas Goughas. Gelbėtojas pridėjo, kad name buvo dar ir kitų egzotiškų augintinių, tokių kaip tarantulai ir kitų rūšių gyvatės.
 
Londono gaisrininkų brigados vadovas Dave’as Brownas, teigė: „Mes visada esme pasiruošę padėti, tačiau ne visiems gyvūnams reikia mūsų pagalbos. Be to, kartais nereikalingos gelbėjimo operacijos atima daug laiko bei kainuoja mokesčių mokėtojams, kurie, manau būtų labiau patenkinti, jei pinigai būtų panaudojami gaisrininkų mokymams, o ne kačiukų medžiuose gelbėjimui.“
 
Jei pastebėjote sužeistą ir sutrikusį gyvūną, skambinkite gelbėtojams telefonu 0300 1234 999 arba apsilankykite tinklalapyje rspca.org.uk.
  

Žymos: Gelbėjimo operacija, Gyvatė, ugniagesiai, Naminiai gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Nes miegamajame yra gulintis policininkas.