Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-09-16

Birminghame gyvenančios šeimos namus okupavo šimtakojai: tokių vaizdų dar nematėte 

  
Birminghame gyvenančios šeimos namus okupavo šimtakojai: tokių vaizdų dar nematėte
© socialinių tinklų nuotrauka

Jacqueline Jones namai tapo mažų mažiausiai siaubo filmo verta lokacija - kiekvieną namų colį okupavo tūkstančiai itin nemalonios išvaizdos vabzdžių: šimtakojų.

53 metų amžiaus močiutė teigia, kad jos šeima išgyvena tikrą išbandymų periodą, bijo grįžti namo.
Ji pasakoja, kad šimtakojai pirmą kartą jos Birminghame esančiame name pasirodė prieš kelis metus. Nuo to laiko ji kasdien šluoja visus namų paviršius, taip tęsdama gana Sizifišką kovą prieš neišprašomus namų gyventojus.
 
 
Jacqueline dienraščiui „Birmingham Live” pasakojo, kad net 5 iš jos kaimynų taip pat turi panašią bėdą.
 
Didžiąją dienos dalį močiutė praleidžia rinkdama vabzdžius, įrengusius kolonijas kiekviename jos 5 miegamųjų namo kambaryje: už skalbimo mašinos, šaldytuvo, skalbimo kambaryje, tualetuose, ant lubų, dujų ir elektros skaitliukuose.
Jie dengia visus darbinius paviršius, gyvena net kriauklėje. 53 metų amžiaus moteris kovoja su bipoliniu sutrikimu, o du tame pačiame name gyvenantys sūnūs taip pat turi nustatytus psichologinės sveikatos sutrikimus.
 
33 metų amžiaus Anthony neretai patiria psichozės epizodus ir serga autizmu, o 24 metų amžiaus jo brolis Dominic gyvena kamuojamas potrauminio streso sindromo. Jacqueline pasakoja, kad name negali nakvoti anūkai - vabzdžiai kelia stresą jiems ir jų mamai.
 
Ji pasakojo: „visada jautiesi labai purvinas. Guliu vonioje, pilnoje vonios putų, bet vis tiek jaučiuosi purvina. Negali vaikščioti basas - niekad nežinai kur jie bus. Kas rytą pabundu ir einu valyti - aš sergu bipoliniu sutrikimu, tad valymo esu tiesiog apsėsta - sunaudoju bent tris butelius amonijos per savaitę.”
 
Moteris išbandė daugybę chemikalų, į jos namus buvo atsiųsti ir specialistai, tačiau niekas problemos neišsprendė. Siaubinga infestacija neigiamai veikia ir jos psichologinę būklę.
  

Žymos: Namai, Vabzdžiai, buitis, šimtakojai, infestacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mirė pats seniausias zoologijos sodo dramblys. Pro šalį einantis žmogus išgirdo verkiantį dramblio prižiūrėtoją ir sako:
– Ko taip verki? Bus dar tų dramblių.
– Aha, lengva tau kalbėti, ne tau reikės duobę kasti.