Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-01-11

Dėl kitokio kailio vedlio šuns, neregei merginai liepta „nešdintis“ iš autobuso

  
Dėl kitokio kailio vedlio šuns, neregei merginai liepta „nešdintis“ iš autobuso
© Pixabay.com
Nemanau, kad esu turėjusi kelionę be streso viešuoju transportu

Aklai ir su šunimi vedliu į autobusą įlipusiai merginai keleivė liepė nešdintis iš autobuso. Moteris negalėjo patikėti, kad neregiams padedantys šunys gali turėti ir juodos spalvos kailį.

Megan Taylor su savo šunimi vedliu Rowley važiavo viešuoju transportu, kai viena moteris prie jos priėjo ir paklausė: „Kodėl autobuse yra šuo? Nešdinkis iš čia.“
Neregė bandė mandagiai paaiškinti, kad Rowley yra jos pagalbininkas. Merginą užsipuolusi moteris nenorėjo tuo tikėti ir teigė, kad „šunimis vedliais gali būti tik auksaspalviai labradorai, o jos šuns kailis – juodas“.
 
„Bandžiau jai paaiškinti, kad šį darbą dirbti gali bet kokios kailio spalvos gyvūnai ir jie nebūtinai turi būti labradorų veislės, nors Rowley toks yra. Ji vis kartojo, kad meluoju. Nusprendžiau nebegaišti laiko su šia neišprususia moterimi. Likusią kelionės dalį tiesiog ignoravau ją“, – Metro.co.uk sakė 22-ejų Megan.
 
Mergina sakė, kad šis incidentas – ne pirmas, kai ji buvo užsipulta viešajame transporte. Tokie įvykiai Megan sukelia nerimą, kai reikia ruoštis kelionei į miestą.
 
„Nemanau, kad esu turėjusi kelionę be streso viešuoju transportu. Štai kodėl, kai reikia kažkur vykti, imu jaudintis ir nervuotis, nes nežinau, kaip į tai sureaguos kiti. Mane buvo apspjovę, stipriai pastūmę, netgi apkaltinę, jog esu neblaivi viešoje vietoje, nors tuo metu dėl mano neurologinio sutrikimo, man labai svaigo galva, ėmiau netekti sąmonės“, – skaudžiais įvykiais dalijosi mergina.
Rowley merginai padeda atlikti kasdienes užduotis, taip pat pakelti nukritusius daiktus, išimti drabužius iš skalbimo mašinos ir persirengti. Tačiau svarbiausia, kad Rowley padeda Megan išlikti ramiai ir net sugeba surinkti greitosios pagalbos numerį, jei jo šeimininkę ištiktų bėda.
 
„Stengiuosi išlikti pozityvi ir neleidžiu, kad tokie incidentai kaip šis mane smukdytų žemyn, nes savo neįgalumo aš nesigėdiju. Nepaisant nemažai nemalonių patirčių, žinau, kad tokių žmonių – mažuma. Daugelis piliečių yra labai geri ir paslaugūs“, – sakė Merseyside gyvenanti 22 metų Megan.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, aklumas, Šuo vedlys, neregys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją:
– Na, ką, galiu jus pasveikinti, jumyse užsimezgusi nauja gyvybė.
– Gydytojau, betgi aš vyras!
– Žinokit, askaridėms vienas ir tas pats.