Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-01-21

Dergiančių šunų savininkus suras ir baus pagal išmatas

  
Dergiančių šunų savininkus suras ir baus pagal išmatas
© pixabay.com
Siekiama, kad visi šeimininkai laikytųsi taisyklių ir surinktų savo augintinių teršalus.

Šunis viešose Londono vietose vedžiojančius bet savo augintinių ekskrementų nesurenkančius gyventojus greitai bus galima nustatyti ištyrus pridergtas vietas – artėjant privalomai naminių gyvūnų registracijai šis būdas turėtų būti veiksmingas.

Barking ir Dagenham savivaldybėse pradedamas ir artimiausius tris mėnesius tęsis bandomasis projektas, kurio metu bus tiriami nesurinktų išmatų mėginiai. Pagal juos bus identifikuotas keturkojis ir jo savininkas.
Vėliau bandymai persikels į kitas Londono savivaldybes – siekiama, jog miestiečiai laikytųsi taisyklių, o viešose vietose būtų daugiau tvarkos. Įprastai einant pasivaikščioti su keturkoju draugu būtina turėti maišelius, skirtus ekskrementams rinkti, viešose vietose netrūksta specialių šiukšliadėžių, skirtų jais atsikratyti.
 
Didžiosios Britanijos teisės aktai nurodo, jog pasivaikščiojimų metu augintinių pridergtų vietų viešumoje nesutvarkantys žmonės gali būti nubausti 50-80 svarų sterlingų bauda, o atsisakius ją mokėti teismas gali skirti ir 1 tūkst. svarų sterlingų baudą.
 
Pagal išmatų mėginius šunį ir jo savininką bus galima nustatyti tik tuo atveju, jeigu augintinis bus registruotas: šiuo metu tai galima padaryti savanoriškai, o nuo balandžio bus privaloma visoje šalyje. Neregistruotų augintinių šeimininkams grės 500 svarų sterlingų bauda.
  

Žymos: Naminiai gyvūnai, viešoji tvarka

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas varto receptų knygą. Susiraukia ir sako mamai:
– Bloga knyga...
– Kodėl?
– Nes visi receptai prasideda žodžiais „Paimkite švarų indą...“