Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-02-09

Ereliai – nauja JK kovos su terorizmu priemonė

  
Ereliai – nauja JK kovos su terorizmu priemonė Baiminamasi, jog teroristai savo atakas planuoja įgyvendinti naudodami bombas nešančius dronus.

Kovoje su terorizmu Jungtinės Karalystės (JK) policija ėmė dėti viltis į visiškai naują ir netikėtą priemonę – erelius. Kaip skelbė Independent.co.uk, ereliai bus pasitelkiami bepiločių orlaivių – dronų – medžioklei.

Vis labiau baiminamasi, jog teroristai savo atakas planuoja įgyvendinti naudodami bombas nešančius dronus, kurie gali būti nukreipti į JK branduolines stotis, Bekingemo rūmus ar kitas žymias ir strategiškai svarbias vietas.
Paaiškėjo, jog su tokia grėsme susidoroti gali padėti ne kas kita, o gerai dresuoti ereliai. Erelių gebėjimas sumedžioti dronus gali praversti ne tik kovojant su terorizmu, bet ir su kitais nusikaltimais, pavyzdžiui, narkotikų gabenimu.
 
Ekspertai teigė, jog teroristus pasinaudoti dronais gali paskatinti lengvas bepiločių orlaivių prieinamumas. Pastaruosius už nedidelę kainą galima įsigyti daugelyje parduotuvių. Be to, dronai gali efektyviai gabenti bombas ir sprogdinti pasirinktus taikinius, todėl teroristinėms grupuotėms nesunku juos panaudoti įgyvendinant baisiausias teroristines atakas.
 
 
  

Žymos: Teroristinė ataka, Erelis, Dronas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis skundžiasi savo draugams:
- Tie rujojantys bei miaukiantys katinai mane visiškai iš kantrybės išvedė! Aš net savo šunį ant jų užsiundžiau...
- Ar sėkmingai?
- Ai, velniop tuos katinus... Gal kam šuniukų reikia?