Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-11-10

Į namus įslinkusi lapė sukandžiojo vaiką

  
Į namus įslinkusi lapė sukandžiojo vaiką 2 metų berniukui po lapės užpuolimo prireikė gydymo antibiotikais.

Dviejų metų berniukas miegodamas buvo sukandžiotas lapės, po to, kai gyvūnas įsliūkino į Londone esantį namą pro katės dureles. Croydone gyvenčiam vaikui prireikė medikų pagalbos, skelbė standard.co.uk.

2 valandą nakties niekieno nepastebėta lapė įslinko į namą, užlipo į antrą aukštą, kuriame buvo vaiko kambarys ir jį užpuolė. Lovoje miegojęs berniukas pradėjo klykti, kuomet lapė suleido dantis jam į kulną. Išsigandę ir pas vaiką atskubėję tėvai lovos kojūgalyje išvydo ramiai sėdinčią lapę.
Išsigandęs šurmulio gyvūnas pabėgo į kitą kambarį ir pasislėpė po lova, kol buvo išvarytas laukan. Berniukui buvo paskirtas gydymas antibiotikais. „Kai išgirdau, kas nutiko, negalėjau pajudinti nei raumens, tarsi sustingau. Dažnai apie užpuolimus perskaitai laikraščiuose ar pamatai per žinias, bet netiki, kad taip gali nutikti ir tau. Nelaimė visai arti kiekvienų namų ir tai pašėlusiai gąsdina“, - portalui standard.co.uk sakė berniuko močiutė Sharon Vaizey.
 
Moteris pridūrė besidžiaugianti, kad vaiko tėvai užpuolimo metu dar nemiegojo. „Jie sutvarkė katės dureles, tad tai neturėtų pasikartoti, bet duktė prisipažino, kad ji norėtų nudėti tą lapę“, - pridėjo močiutė.
 
 
  

Žymos: Londonas, Nelaimė, Gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Muitininkas įeina į vagono kupė ir trumpai pažeria:
– Narkotikai, ginklai, spiritas, kontrabanda…
– Vienas keleivis, vos akis praplėšdamas, sako:
– Ačiū, nereikia – patys turime!
*****