Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-09-17

Įkandus Netikrajai našlei mergaitei atsivėrė žaizda

  
Įkandus Netikrajai našlei mergaitei atsivėrė žaizda Specialistų teigimu dėl šiltų Jungtinės Karalystė orų galimas Netikrųjų našių protrūkis.

Netikroji našlė labai dažnai painiojama su mirtina juodąja našle. Specialistų teigimu šilti Jungtinės Karalystės orai sukuria labai palankias sąlygas gyventi ir daugintis Netikrosioms našlėms. Po to, kai mažametė Ella Williamson žaisdama tėvo namuose patyrė šio voro įgėlimą, jai teko iškęsti didžiulius skausmą, - pranešė express.co.uk.

Tuo metu, kai įvyko nelaimė, E. Williamson svečiavosi savo tėčio, 28-erių Matthew Williamsono namuose Folkestone, Kente. Grįžus po viešnagės, mergaitės mama Bobbie-Louise Willis pastebėjo mažą pūslelę ant dukters kojos ir nedelsdama nuvežė ją į ligoninę.
Mergaitės mama pasakojo, kad tai buvo baisiausia akimirka gyvenime: „Pamaniau, kad kažkas mano dukros koją ėda iš vidaus. Įgelta vieta vis tino, Ella neleido jos liesti. Dukra kentėjo didžiulį skausmą. Niekam nelinkėčiau šito patirti.“ 
 
Įgėlimas virto į didžiulę žaizdą. „Gydytojai davė antibiotikų ir išleido namo, tačiau po dienos, įkandimo vietą patrigubėjo, siekė net 8 colius. Nuvežiau dukrą vėl į ligoninę, ji jautėsi ir atrodė labai prastai. Buvau labai susirūpinusi, iš pradžių pagalvojau, kad tai meningitas“, - siaubinga patirtimi dalijosi mergaitės motina.
 
„Odos ligų specialistas mums paaiškino, jog tai Netikrosios našlės įkandimas. Ištinus kojai mano dukra nebegalėjo vaikščioti.“, - pridūrė B. L. Willis.
 
Mažoji Ella buvo nugabenta į William Harvey ligoninę Ashforde, Kente, kur jai buvo priskirti stiprūs antibiotikai. Prireikė trijų mėnesių, kol mergaitė visiškai išgijo.
Įkandus vorui Ella Williamson negalėjo vaikščioti. Įkandus vorui Ella Williamson negalėjo vaikščioti.
  

Žymos: Vorai, Nuodingas voras, Netikroji našlė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Koks tavo intelekto indeksas?
– Tiksliai nežinau... Pragyvenimui pakanka...