Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Independent.co.uk   |   2019-08-22

Iš poros pavogtas aklas ežiukas: gyvūną susigrąžinti nori labiau nei automobilį

  
Iš poros pavogtas aklas ežiukas: gyvūną susigrąžinti nori labiau nei automobilį
© Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Leeds miesto centre šeštadienį pavogtas senyvo amžiaus poros autobusiukas. Tačiau labiau nei transporto priemonės automobilio savininkams gaila joje buvusio jų augintinio – aklo ežiuko. Baiminamasi, kad jei autobusiuko nepavyks rasti artimiausiu metu, gyvūnėlis neišgyvens.

Ežiukas vardu Stephenas buvo Veronicos ir Franko Tettų autobusiuke, kai šeštadienį apie 8.15 val. jį iš Leeds miesto centro nuvarė ilgapirščiai.
80-metis F. Tettas „BBC“ sakė: „Jis ištvers ne ilgiau 4 ar 5 dienas be maisto ir vandens. Po to jis paprasčiausiai nugaiš.“
 
Pora, vadovaujanti Appleby esančiai Andrew’s ežiukų ligoninei netoli Scunthorpe, Stephenu rūpinosi nuo pat birželio, kai jis buvo rastas patyręs cheminius nudegimus.
 
Buvusi verslininkė 77-erių Veronica teigė, kad nuo pat tos dienos, kai autobusiukas buvo nuvarytas Frankui kraunant į jį prekes, juodu jaučiasi lyg nesavi ir naktimis negalėjo sudėti bluosto.
 
„Man reikia mano ežiuko. Autobusiukas man nerūpi, jie pakeičiami, bet ežiukai – ne. Išplatinau autobusiuką nuvariusiam asmeniui skirtas žinutes, kuriose rašiau, jog automobilį jis gali pasilikti, bet gal galėtų grąžinti ežiuką sveiką ir už tai sulauks atlygio“, – tęsė V. Tett.
Porai ir baisu pagalvoti, kas gali nutikti vargšui gyvūnėliui. „Jis galėjo nugaišti iš bado ar dehidratacijos, laikinoje dėžutėje jis neturėjo jokio maisto ir vandens. Jis galėjo būti išmestas arba yra sužeistas, – tęsė moteris. – Stephenas žino mūsų balsus, tad jei kas nors pamatys dėžutę su ežiuku, pašaukite ežiuką ir jis turėtų ateiti.“
 
Ežiukais pora rūpintis pradėjo prieš 27 metus, kai išgelbėjo du mamos apleistus jauniklius.
 
Gyvūnus Veronica ir Frankas prižiūri tol, kol šie tampa pakankamai stiprūs ir gali savimi pasirūpinti. Tada ežiukai paleidžiami į laisvę, o labai rimtas ar nepagydomas traumas patyrę ežiai dalyvauja veisimo programoje.
 
  

Žymos: gyvūnas, Leeds, ežiukas, pavogtas ežiukas, ežys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.