Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-15

Jaunas britas žuvo krokodilo nasruose

  
Jaunas britas žuvo krokodilo nasruose
© Wikipedia nuotr.
Teigiama, kad krokodilai Šri Lankoje žmones puola retai.
Vyras norėjo nusiplauti rankas, o kai palinko prie vandens, jį nasrais čiupo ir nusitempė krokodilas

Prestižinio Didžiosios Britanijos spaudos leidinio žurnalistą atostogų Šri Lankoje metu užpuolė ir mirtinai sužalojo krokodilas.

Nelaimė įvyko rytinėje šalies dalyje esančiame Panamos kaime ketvirtadienį po pietų vietos laiku. Su draugais čia atostogavęs 24 metų „Financial Times“ reporteris Paul’as McClean’as lankėsi banglenčių sporto pamokose, o pakeliui iš paplūdimio užsuko į džiungles atlikti gamtinių reikalų.
Po to vyras pasuko prie greta esančio užutėkio nusiplauti rankų, o kai P. McClean’as palinko prie vandens, jį nasrais čiupo ir nusitempė krokodilas.
 
Tai įvyko brito draugų ir vietinių gyventojų akivaizdoje, tačiau plėšrūno sučiuptas žmogus greitai paniro po vandeniu be pėdsakų. Vėliau vyro kūnas su plėštinėmis žaizdomis rastas įlankoje po vandeniu įstrigęs į dugno purvą.
 
Šri Lankoje gyvena dviejų rūšių krokodilai, užaugantys iki 5,2 metro ilgio ir sveriantys iki tonos, tačiau žmones jie puola itin retai.
 
Vietinių teigimu, šiame regione tai buvo pirmoji krokodilų auka – iki šiol aštriadančiai ropliai 3 kartus puolė žmones, tačiau sužalojimai nebuvo mirtini.
„Financial Time“ Oxford’o universiteto absolventą P. McClean’ą apibūdino kaip darbštų ir puikias karjeros perspektyvas turinį žurnalistą. Vyras po mėnesio būtų sulaukęs 25 metų.
 
  

Žymos: krokodilas, mirtis , šri lanka

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.