Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-18

Karalienė gedi - mirė jos paskutinis korgis

  
Karalienė gedi - mirė jos paskutinis korgis Karalienė Elizabeth II su savo šunimis.

Pranešta, kad sekmadienį mirus Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II paskutiniam korgiui, monarchė jaučiasi „itin prislėgta".

Mylimas Karalienės šuniukas Willow, vaikystėje turėto korgio Dookie atžala, kuri Karalienei padovanojo tėvas karalius George'as VI, veterinarų dėl prastos sveikatos buvo užmigdytas sekmadienį. Jam buvo 14 metų.
nuo 1945-ųjų Karalienė Elizabeth II augino daugiau nei 30 korgių, o šiuos karališkus šunis nustojo veisti pastaraisiais metais dėl sveikatos.
 
„Ji (Karalienė) gedėjo kiekvieno iš visų savo augintų korgių, tačiau Willow pasitraukimas nuliūdino labiau nei bet kurio kito šunelio. Gabūt todėl, kad Willow buvo paskutinė sąsaja su Elizabeth II tėvais ir vaikyste. Jo išėjimas tikrai pažymėjo eros pabaigą.", - pranešė Buckingham rūmų atstovas.
 
Willow bus palaidotas Windsoro pilies apylinkėse su užrašu ant antkapio: „Čia guli ištikimas Karalienės kompanjonas."
 
  

Žymos: Karalienė, Šunys, Karalienė Elžbieta II, korgiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!