Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-03-18

Lietuva minima šuniukų kontrabandos tinkle

  
Lietuva minima šuniukų kontrabandos tinkle
© Flickr.com nuotr.
Nelegali šuniukų prekyba siejama su padidėjusiu jų importu į Didžiąją Britaniją.

Jungtinės Karalystės parlamentaras, raginantis kovoti su nelegalia naminių gyvūnų prekyba, paminėjo, jog tai tarptautinio masto organizuotas nusikalstamumas, kurio gijos veda ir į Lietuvą.

Karališkoji draugija žiauraus elgesio su gyvūnais prevencijai savo ataskaitoje neseniai paskelbė, jog pastaruoju metu ženkliai išaugo šuniukų importas į Didžiąją Britaniją, pernai jų įvežta apie 35 tūkst. Dažniausiai jie atvežti iš Rumunijos, Vengrijos, Airijos, Lenkijos ir Lietuvos.
Teigiama, kad augant prekybai suaktyvėjo ir kontrabandininkai, kurie bando pasipelnyti pasinaudodami išaugusia paklausa. Kolegoms praėjusią savaitę ataskaitą parlamente pristatęs Danny Kinahanas paminėjo, jog šia neteisėta veikla gali užsiimti tos pačios nusikalstamos grupuotės, kurios organizuoja cigarečių kontrabandą ir kitus nusikaltimus.
 
Politikas paragino policiją ir nacioanlinę nusikalstamumo agentūrą skirti daugiau dėmesio šiam reiškiniui.
 
Karališkoji draugija Lietuvą neigiamame kontekste mini jau ne pirmą kartą: prieš dvejus metus ji išplatino pareiškimą ir nurodė jame šalis, kuriose dažniausiai sukčiaujama išduodant augintinių pasus. Šiame „juodajame sąraše“ buvo ir Lietuva.
  

Žymos: šuniukai, importas, nelegali veikla

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skelbimas psichiatrijos skyriuje:

„Pacientų nuomonė gali nesutapti su medicinos personalo nuomone.“