Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk.   |   2017-10-13

Londone moterį užpuolė ir sužalojo įsiutęs elnias

  
Londone moterį užpuolė ir sužalojo įsiutęs elnias Richmondo parke, buvusiuose karališkuose medžioklės plotuose, laisvai gyvena apie 600 elnių.
Elnias ragais moteriai perdūrė šlaunį bei pilvą.

„Aš maniau, kad tikrai mirsiu”, - pasakojo šiuo metu ligoninėje nuo patirtų sužalojimų gydoma moteris, kurią viename Londono didžiausių parkų užpuolė ir ragais subadė įsiutęs elnias.

Vaikštant po Richmondo parką, 43-ejų Yuan Li liudininkų akivaizdoje buvo užpulta ir sužalota laukinio gyvūno. Elnias ragais moteriai perdūrė šlaunį bei pilvą.
Incidentas įvyko praėjusį penktadienį, spalio 6 d., kai Leytonstone gyvenanti skrybėlaičių siūvėja Yuan Li nusprendė aplankyti parką norėdama pasigrožėti „nuostabia rudenine gamta”.
 
Kaip ir daugelis parko lankytojų, moteris „iš saugau 50 m. atstumo” telefonu filmavo besiganančią elnių kaimenę. Tuo metu vienas elnias atsiskyrė ir pradėjo artintis prie moters.
 
Užpuolęs nelaimėlę elnias ją prie žemės laikė prispaudęs su ragais tol, kol moteris nustojo judėti. Kaip pasakojo pati Yuan Li, „visur buvo daugybė kraujo”.
 
Elnias ragais perdūrė Yuan Li šlaunį. Elnias ragais perdūrė Yuan Li šlaunį.
 
Pasak specialistų, nuo rugsėjo iki lapkričio – elnių veisimosi sezonas, kurio metu patinai tarpusavyje kovoja dėl kuo didesnio patelių dėmesio. Kartais kovos būna žiaurios, gyvūnai sužeidžiami ir netgi miršta, tačiau žmones elniai puola itin retai.
„Elniai yra laukiniai gyvūnai, kurie šiuo periodu - ypač sunkiai prognozuojami ir agresyvūs dėl tostesterono pertekliaus poravimosi periodu. Pagrindinėse parko vietose rūpinamės perspėjančiais ženklais, kad turistai nesiartintų prie gyvūnų arčiau nei 50 m. ir kitaip jų neerzintų”, - aiškino Richmondo parko atstovas, kuris viso parko vardu atsiprašė moters už jos patirtus sužalojimus.
 
Tuo tarpu nukentėjusioji Yuan Li piktinosi, kad parko darbuotojai nerado pakankamai siekdami užtikrinti parko lankytojų saugumą. 
 
43-ejų Yuan Li. 43-ejų Yuan Li.
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Gyvūnai, Užpuolimas, Elniai, Richmond parkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas dalijasi gyvenimo išmintimi su sūnumi:
– Sūnau, jei moteris užsisės ant sprando, nenusimink. Juk tada tau jos nebereikės nešioti ant rankų!