Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2018-11-20

Lūžusią šuns koją moteris bandė gydyti namie

  
Lūžusią šuns koją moteris bandė gydyti namie
© Pixabay.com
Šuo kentė stiprų skausmą.

Selina Shepherd išgirdo nuosprendį: jai 10 metų uždrausta namuose laikyti gyvūnus. Kodėl? Lūžus moters auginamo šuns kojai, ji namuose pagamino jam įtvarą, tačiau jis nepadėjo ir šuo net 10 dienų kentė stiprų skausmą.

Ji nusprendė nevežti Stafordšyro bulterjero veislės šuns pas veterinarą, tačiau tai jai prišaukė didelę bausmę.
36-erių moters augintinė Lola rugsėjo mėnesį buvo partrenkta automobilio. Tai nutiko šuniui išbėgus iš kiemo per neužrakintus vartus.
 
S. Shepherd nusprendė nevežti šuns pas veterinarą, o pareigūnams apie šį įvykį pranešė šuns sveikata susirūpinę asmuo.
 
Kai moters namuose apsilankė inspektorius Jonathanas Ratcliffe‘as, ji elgėsi priešiškai, tad buvo iškviesti policijos pareigūnai.
 
„Lola negalėjo eiti, lūžusia koja ji nesiekė žemės. Buvo aišku, kad šuo kenčia stiprų skausmą, – sakė inspektorius. – Nuvežiau ją pas veterinarą, kur paaiškėjo, kad jos koja yra lūžusi. Situaciją pablogino tai, kad gyvūnas nebuvo gydomas beveik 10 dienų. Šeimininkė buvo pagaminusi įtvarą, tačiau jis neatliko savo funkcijos. Buvo baiminamasi, kad šuniui teks amputuoti koją, tačiau tik veterinarų dėka pavyko ją išsaugoti.“
Šuo šeimininkei grąžintas nebuvo. Juo rūpinasi specialistai, kurie keturkojui augintiniui suras naujus ir mylinčius namus.
 
„Šis įvykis dar kartą įrodo, kaip svarbu yra tinkamai pasirūpinti savo augintiniu, laiku jį atvežti pas gydytojus, ypač, jei jie kenčia skausmą. Šio gyvūno gyvenimas galėjo baigtis labai tragiškai. Laimei, kraujo užkrėtimo išvengti pavyko, taip pat nereikėjo amputuoti kojos“, – sakė J. Ratcliffe‘as.
 
Netinkamai Lolą prižiūrėjusiai Selinai taip pat skirta 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė ir bauda.
 
  

Žymos: Gyvūnai, Šunys, nepriežiūra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Britų mokslininkai nustatė, kad, plaunant kojas, nusiplauna ir rankos.