Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   youtube.com   |   2014-12-08

Mirties anakondos pilve išvengęs amerikietis papiktino žiūrovus

  
Mirties anakondos pilve išvengęs amerikietis papiktino žiūrovus : P. Rosolie, apsirengęs specialiu kostiumu, anakondos spąstuose išbuvo valandą.

Žiūrovai pasijautė apgauti, nes „Discoverychannel“ televizijos šou „Suvalgytas gyvas“ herojus ir gamtininkasPaulRosolie liko gyvas ir nebaigė gyvenimo pavojingiausios ir didžiausios Amazonės drėgnųjų atogrąžų miškų gyventojosanakondos pilve. Norėdamas atkreipti dėmesį į beatodairos ir nuolat kertamus miškus, gamtos mylėtojas 60 dienų su filmavimo grupe braidžiojo po Amzonę, kol rado tinkamą, 6 metrų ilgio patelę.

Iš pradžių gyvatė ne tik neketino gamtos mylėtojo skriausti, bet norėjo nuo jo pasprukti, tačiau galiausiai jam pavyko ją suvilioti ir anakonda puolė.
P. Rosolie, apsirengęs specialiu kostiumu, anakondos spąstuose išbuvo valandą. Per tą laiką gyvatė savo auką vyniojo ir vis labiau spaudė, o žmogus bendravo su filmavimo komanda. Kolegos ir P. Rosolie žmona, kuri stebėjo visą vyro eksperimentą, nuolat klausinėjo, kaip jis jaučiasi, ar nereikia pagalbos.
 
Kurį laiką P. Rosolie tikino, kad jam viskas gerai, vėliau jau skundėsi, kad sunku kvėpuoti, nes anakonda pradėjo vyrą spausti, kai gyvatė apžiojo aukos galvą, eksperimento dalyvis negalėjo pajudinti rankų ir kojų. „Pajutau jos nasrus ant savo šalmo ir girdėjau gurguliuojant ir šnypščiant“, – jis pasakojo po grumtynių su gyvate.
 
P. Rosolie paprašė iš anakondos nasrų jį išvaduoti tuomet, kai pajuto, kad gyvatė jau susiruošė jį ryti. Vyriškis nebegalėjo kvėpuoti ir jam atrodė, kad tuoj jo gyvybei kils rimtas pavojus.
„Visa jos spaudimo jėga buvo sutelkta į mano atvirą ranką, todėl pradėjau jausti, kaip iš rankos nutekėjo kraujas ir pradėjo linkti kaulas. Atėjus momentui, kai pajutau, jog jis gali lūžti, turėjau užbaigti kovą“, – sakė P.Rosolie.
 
Gamtininkas su filmavimo komanda eksperimentui ruošėsi metus. Jam buvo pasiūtas specialus kostiumas, kuris turėjo amerikiečio gyvybę apsaugoti net ir anakondos pilve. Tačiau niekas nebuvo tikras, kokia būtų tokio eksperimento pabaiga.
Eksperimento P. Rosolie ėmėsi norėdamas atkreipti dėmesį į sparčiai naikinamus Amazonės drėgnuosius atogrąžų miškus, kuriuose gyvena daug retų gyvūnų. Tik atrodo, kad „DiscoveryChannel“ žiūrovai laukė ne to. Jie socialiniame tinkle „Twitter“ pasikpiktino tokia atomazga. Žmonės piktinosi, kad P. Rosalie gyvatė „tik apseilėjo, bet ne prarijo“, kiti gamtininkui negailėjo patarimu: „visi žino, kad gyvatė net ir prarijusi grobį kartais grobį atryja, jeigu joms gresia pavojus ir jos nori pabėgti.
 
Žinoma, kad anakonda – didžiausia gyvatė, kurios mėgsta įsikurti šiltose ir drėgnose vietose. Jos laikomos pavojingiausiomis pasaulyje, kurių grobis gali būti ne tik žmogus, bet ir, pavyzdžiui, milžiniškas bei stiprus krokodilas. Savo auką gyvatę prieš prarydama dažniausiais pasmaugia.
 
 

  

Žymos: JAV, Gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gyvenimo aprašymo skiltyje „šeiminė padėtis“ Jonas visada rašydavo: „Be išeities“...