Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   dailymail.co.uk   |   2012-06-06

Nagų lakas šunims (video)

  
Nagų lakas šunims (video) Pedikiūrą šuniui siūloma parinkti pagal jo veislę bei aksesuarus

Tiems ir toms, kurie savo šunimis rūpinasi tarsi savimi ir myli juos labiau negu draugus, šunų gražinimo kompanija „Warren London“, sukūrė nagų laką, skirtą ne kam kitam, o šunų pedikiūrui, – pranešė dailymail.co.uk.

 Reklamos šūkis skelbia: „Dabar ir jūsų mylimas augintinis galės pasilepinti grožio salone ir turėti išskirtinį nagų dizainą“. Šis nagų lakas sukurtas ypatingai lepinamiems šunyčiams, kurių šeimininkai visomis priemonėmis stengiasi savo augintinį padaryti gražų bei išskirtinį. Ši grožio priemonė sukurta vandens pagrindu, kad augintinis, užsimanęs pakramtyti savo nagučius, neprisivalgytų cheminių medžiagų.
Gali atrodyti, kad nulakuoti nagus šuniui – ne itin lengva užduotis, o ką bekalbėti apie raštus bei skirtingą nagų dizainą, siūlomą „Warren London“, tačiau kompanija apgalvojo šią problemą ir sukūrė laką, kuris išdžiūsta vos per 40 sekundžių, o tuo metu gyvūnas ramiai stovi, nes jo kaklą saugiai laiko specialiai grožio procedūroms sukurta virvė. Šunų pedikiūras žaibiškai išpopuliarėjo Amerikoje, tad Britanijos šunų mylėtojai pasiskolino šią idėją.
 
Šunims skirto nagų lako galima rasti tokių spalvų, kokių tik širdis geidžia. Šunų grožio specialistės siūlo derinti spalvas prie šuns kailio bei aksesuarų, o raštų formas pasirinkti priklausomai nuo šuns dydžio ir veislės.
 

  

Žymos: Mada, Gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Einu į parduotuvę, gal tau paimti ko nors skanaus? – klausia žmona.
– Žinoma, paimk, tik atsargiai – gatvėje slidu, grįždama nesudaužyk butelio.