Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-08-13

Nekviestas svečias lietuvės namuose – milžiniškas voras

  
Nekviestas svečias lietuvės namuose – milžiniškas voras Gabija pasakojo, kad atropojęs voras priminė nuodingąjį „Vorą-vilką“ (ang. Wolf spider).
Niekada iki šiol nesu mačiusi net panašaus dydžio voro, o tomis pasakomis apie iš bananų šokinėjančius gyvius netikėjau.

Į „Tiesos“ redakciją kreipėsi Gabija (pilnas vardas redakcijai žinomas – aut. past.), į kurios namus vakar vakare įsiveržė pavojingas voras.

Pro laukinių durų tarpą įropojęs nariuotakojis ne juokais išgąsdino merginą, mat net nesislaspstydamas iš prieangio atžygiavo tiesiai į svetainę, kur Gabija ir jos vaikinas tuo metu žiūrėjo televiziją.
„Pamačiau jį atropojantį link manęs iš po televizoriaus stalo, pradėjau šaukti ir užsilipau ant sofos. Jis buvo neįtikėtinai didelis ir greitas. Niekada iki šiol nesu mačiusi net panašaus dydžio voro, o tomis pasakomis apie iš bananų šokinėjančius gyvius netikėjau“, - pasakojo mergina.
 
Sukrėsta mergina džiaugėsi, kad tuo metu namuose buvo ne viena. Išlaukęs tinkamo momento Gabijos vaikinas stvėrė vandens butelį ir sutraiškė nekviestą svečią. Vos tik pamatęs vorą, jis suprato, kad tai ne paprastas, ilgomis kojomis gąsdinantis ir tinklus ant kambario lubų mezgantis padaras. Šis voras buvo su plaukuotomis storomis kojomis ir užpakalyje styrančiomis mažomis žnyplėmis.
 
„Jo dydį prilyginčiau savo delnui“, - įspūdžiais dalinosi mergina. Ji pasakojo, kad net nenorėjo pažvelgti į jau nebegyvą vorą, tačiau jos vaikinas patikino, kad sprendžiant iš išvaizdos, tai galėjo būti „Voras-vilkas“ (ang. Wolf spider) arba „Rudasis atsiskyrėlis“ (ang. Brown Recluse). Žinoma, kad abiejų įkandimai gali sukelti rimtą pavojų žmogaus gyvybei.
 
„Tiesa“ jau ne kartą rašė apie pavojingų vorų atakas pastaraisiais mėnesiais.
 
  

Žymos: Pavojus sveikatai, Nuodingas voras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Taksi automobilis lekia visu greičiu. Keleivis vairuotojui:

– Vairuotojau, važiuokite atsargiau. Manęs namuose laukia žmona ir penki vaikai.

Taksistas:

– Ir čia jūs man kalbate apie atsargumą?