Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Barbora Grigaliūnaitė   |   2016-03-16

Nelaukta staigmena: Anglijos lietuvio bute – gyvatė

  
Nelaukta staigmena: Anglijos lietuvio bute – gyvatė
© Asmeninio arch. nuotr.
Iš pradžių lietuviai manė, kad gyvatė yra pokštas.

Pasirodo, spaudoje vis pasirodančios istorijos apie Jungtinėje Karalystėje pabėgusias gyvates – ne iš piršto laužtos. Londone gyvenantis lietuvis Agnius Valionis negalėjo patikėti savo akimis, kai užsukęs į tualetą ant klozeto bakelio rado siurprizą – susiraičiusią pačią tikriausią gyvatę.

Kaip „Tiesai” pasakojo pats East Ham rajone gyvenantis lietuvis, roplį aptiko jo gyvenimo draugė, kuri apimta siaubo vyrui ir pranešė apie ten laukiančią staigmeną.
„Iš pradžių pamanėme, kad tai yra pokštas, o ant bakelio įsitaisiusi gyvatė dirbtinė, tačiau netrukus supratome, kad gyvis juda”, - pasakojo A.Valionis.
 
Paskambinus į veterinarijos tarnybą paaiškėjo, kad tai yra visiškai nepavojinga kukurūzinė gyvatė. Tarnybos darbuotojai pranešė, kad antradienio vakarą gyvatės atvažiuoti pasiimti nebespės.
 
„Sužinoję, kad gyvis nepavojingas įsidrasinome ir įdėjome ją į dėžutę. Visi gyventojai ją jau čiupinėjo, netgi užsimanėme ją auginti. Jau žiūrinejame kur įsigyti terariumą”, - pasakojo penkerius metus JK gyvenantis A.Valionis.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
 
  

Žymos: Gyvūnai, Gyvatė, Naminiai gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant sienos kabo plakatas: „Vartodami alkoholį jūs lėtai žudote savo vidaus organus.“ Pamatęs tą užrašą alkoholikas supyko: „Tai kad aš niekur ir neskubu!“