Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-01-02

Nuodingas gyvis sustabdė traukinį

  
Nuodingas gyvis sustabdė traukinį
© pixabay.com
Neaišku, kaip skorpionas ištrūko iš savo savininkės bagažo.
Kelionę leista tęsti visiems, išskyrus skorpioną.

Sekmadienį trumpam sustabdytas iš Londono į Edinburghą važiuojantis traukinys, nes viename iš jo vagonų pastebėtas skorpionas.

Važiuojančiame traukinyje dalis keleivių staiga pašoko iš savo vietų kai pastebėjo šį egzotinį ir mirtinai pavojingą gyvūną. Kilus sąmyšiui vagone pasirodė apsaugininkas, tuomet šio voragyvio savininkė jį sugavo ir uždarė atgal į dėžutę nuo ledų, kurioje ir gabeno savo augintinį. Kaip jis sugebėjo ištrūkti iš rankinėje laikomos dėžutės, neaišku.
Traukinį apie 15 valandą teko sustabdyti Peterboroughe bei atidžiai patikrinti vagoną. Daugiau nieko įtartino neradus kelionę leista tęsti visiems, išskyrus skorpioną.
 
Transporto policija gyvūno savininkei iškėlė sąlygą: arba ji paliekanti traukinį su savo augintiniu, arba jį atiduodanti policijai. Moteris pasirinko antrąjį variantą.
 
Skorpionas pristatytas į Peterborougho gyvūnų prieglaudą.
 
  

Žymos: Traukinys, skorpionas, nuodingi gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.