Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2016-10-09

Rytų Anglijoje rasti undinėlės palaikai?

  
Rytų Anglijoje rasti undinėlės palaikai?
© Facebook nuotr.
Gal tai ir ne undinėlė, bet ir neprimena žuvies.
Ant palaikų galima nesunkiai įžvelgti galvą ir uodegos peleką.

Didžiojoje Britanijoje, Great Yarmouth paplūdimyje aptikti dar vieni pūvantys kaip spėjama undinės palaikai.

Pirmasis palaikus pastebėjo vietos gyventojas Paul Jones, kuris spėjo radinį nufotografuoti ir nufilmuoti bei viską įkelti į socialinį tinklą Facebook.
Nuotraukose matomas kūnas jau yra irimo fazėje, tačiau galima nesunkiai įžvelgti galvą ir uodegos peleką.
 
„Tikrai abejoju, kad tai tiesiog žuvis“, – prie savo nuotraukų pakomentavo Paulas.
 
Kai apie kūną buvo pranešta vietos tarnyboms, jis buvo iš paplūdimio išgabentas vos per 20 minučių po skambučio. Įdomu ir tai, kad išgabeno jį sunkvežimis nepažymėtas jokiais specialiais ženklais.
 
Jungtinės Karalystės krante rastas kūnas šiek tiek skiriasi nuo to, kuris buvo rastas pernai Paragvajuje. Ekspertai kurie analizavo nuotraukas, pastebėjo, kad Great Yarmouth paplūdimyje rastas kūnas yra mažesnis, tad galimai į undinę panašus jūros gyvis buvo jauno amžiaus.
 
Policijos pareigūnai atsisakė plačiau komentuoti įvykį. Išplatintame pareiškime buvo nurodyta, kad buvo rasti mutavusios žuvies palaikai. Tiesa toks trumpas pareiškimas neįtikino vietos gyventojų.
 
Nors dar 2013 metais, televizijos kanalas „Animal Planet“ parodė laidą „Undinės: Nauji įrodymai“, JAV nacionalinės vandenynų ir atmosferos administracijos (NOAA) mokslininkai oficialiai patvirtino neturintys jokių duomenų apie undinių egzistavimą.
Tuomet garsus kriptozoologas Mike’as Rushed’as sukritikavo tokius NOAA žodžius tvirtindamas, kad taip užtikrintai kalbėti, kai apie Žemės vandenyną mokslininkai žino geriausiu atveju 5 procentus yra kvaila ir neįtikinama.
 
  

Žymos: Rytų Anglija, Paplūdimiai, undinėlė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.