Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-20

Saugokite augintinius: Buckinghamshire siuntinį pristatęs Amazono kurjeris pavogė šuniuką

  
Saugokite augintinius: Buckinghamshire siuntinį pristatęs Amazono kurjeris pavogė šuniuką
© facebook nuotrauka

Niekur neradęs augintinio Richardas Guttfieldas, kaip bet kuris savo augintinį mylintis šeimininkas puolė į paniką. Jo grynakraujis miniatiūrinis šnauceris dingo po 22-jų metų amžiaus Amazono kurjerio Levio Pisliėjaus (Levi Pislea) apsilankymo jo namuose.

Vienuolikos mėnesių amžiaus šuniukas brangus ne tik šeimininko dūšiai - toks grynaveislis augintinis vertas daugiau nei £1,000.
Į paniką puolęs 51-erių metų vyras su Amazon kompanija susisiekė supratęs, kad šunelis dingo tuo pat metu, kai pas jį apsilankė jų prekes pristatęs kurjeris. Nepriklausomai siuntų pristatymo kompanijai dirbantis L. Pisliėjus neigė artinęsis prie Richardo Guttfieldo šuns.
 
Vis dėlto, jo vadybininkas mobiliojoje programėlėje susekė savo darbuotojo žingsnius ir pamatė, kad šis įėjo į galinį namo kiemą, kuriame ir buvo laikomas šuo. Pisliėjus toliau neigė turįs Vilmą (toks buvo šuniuko vardas), tačiau vadybininkas nuvažiavo į jo namus, rado Guttfieldo augintinį ir pranešė apie įvykį policijai.
 
Vagis tada teigė šuniuką radęs pasiklydusį daugiau nei mylios atstumu nuo namų ir nesupratęs, kad tai - tas pats šuo apie kurį jo buvo klausiama.
 
Levis Pisliėjus nuteistas 12-ai mėnesių viešųjų darbų bei turės sumokėti Vilmos sąvininkui £705 kompensaciją.
  

Žymos: Amazon, vagystė, augintinis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!