Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-05-30

Šeimininkui išvykus atostogauti į užsienį šunys daugiau nei savaitei buvo palikti be maisto ir vandens

  
Šeimininkui išvykus atostogauti į užsienį šunys daugiau nei savaitei buvo palikti be maisto ir vandens
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Išsigandusiems šunims ant kūnų buvo atsivėrusios opos kai juos rado gyvūnų apsaugos pareigūnai, atvykę kai juos iškvietė sunerimę kaimynai. 

Karališkosios gyvūnų apsaugos nuo žiauraus elgesio asociacijos (RSPCA) pareigūnai išgelbėjo du šunis, kurie, kaip teigiama, daugiau nei savaitę išbuvo palikti vieni, be maisto ir be vandens. Jų šeimininkas tuo metu buvo išvykęs į užsienį.   
Šunų šeimininkas to to, kai jo partnerė su trimis poros vaikais išsikraustė iš namų pernai metais. Jo namas yra  Sandono kaime, Hertse.  
 
Policija pradėjo tyrimą siekdami išsiaiškinti, ar buvo įvykdyti nusikaltimai, siejami su žiauriu elgesiu su gyvūnais.   
 
Viena iš vyro kaimynių sakė: „labai gaila šunelių. Jie buvo ten palikti vieni, jokio maisto ar vandens. Jie nusėti raudonų žaizdų, kurios, rodos, skauda. Labai džiaugiuosi, kad dabar jie - saugūs.”  
 
Policija bei Karališkosios gyvūnų apsaugos nuo žiauraus elgesio asociacijos (RSPCA) pareigūnai šunų gelbėjimo operaciją atliko gegužės 21 dieną.   
Kalbėdamas iš namų šunų šeimininkas, 35 metų amžiaus Leon Taylor, sakė: „jeigu nuoširdžiai, tai tai turėjo įvykti anksčiau, nes šunims buvo negerai. Mano draugas turėjo ateiti ir juos prižiūrėti, šerti, pasivaikščioti, įpilti vandens.   
 
Jis pametė mano namų raktus. Jis bandė su manimi susisiekti, tačiau mano telefonas buvo mašinoje, oro uosto ilgalaikio stovėjimo aikštelėje. Buvau Europoje septynioms dienoms”.  
 
Paklaustas kur Europoje jis buvo, vyras pasakoti nepanoro.   
 
Leonas, studijuojantis biomediciną universitete pasakojo: „Aš grįžau, o policija buvo atlikusi reidą mano namuose, pasirodo, jie atsivežė išminuotojus ir dar bala žino ką. Negalėjau patikėti - kam jiems taip daryti?  
Jie apvertė visą mano namą, išspyrė duris antrame aukšte. Dabar man reikia rankioti šipulius.”   Leonas su Karališkosios gyvūnų apsaugos nuo žiauraus elgesio asociacijos pareigūnais nesusisiekė ir šunų atgauti nebandė.   
 
Jų vardai - Fortitude ir Fortunia.  
 
Jis nepasakojo apie tai, ar šunys ir iki įvykio buvo apleisti.   
 
Vyras taip pat stebėjosi tuo, kad yra laikomas atsakingu už šį įvykį.
  

Žymos: Šunys, žiaurus elgesys su gyvūnais, šunų priežiūra, šeimininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta Petriukas namo ir mama jo klausia:
-Petriuk, kodėl tu šlapias?
-Mes su Jonuku žaidėm ,,Šuo ir krūmas\" - aš buvau krūmas...