Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2018-10-19

Škotijos laukuose pastebėtas pavojingas žvėris

  
Škotijos laukuose pastebėtas pavojingas žvėris
© Publicdomainpictures nuotr.
Panteros JK laisvėje įprastai negyvena.
Kol kas neaišku, kaip šios rūšies plėšrūnas atsidūrė šiuose kraštuose

Pietvakarių Škotijoje penktadienį ryte pastebėta juodoji pantera, specialiosios tarnybos aplinkinius gyventojus įspėjo dėl gresiančio pavojaus.

Žvėris penktadienį ryte, apie 8.45 val., pastebėtas laukuose šalia kelio B730, tarp Drongano ir Coalhallo kaimų, už maždaug 40 mylių į pietvakarius nuo Glasgow. Panterą pamatė šunis vedžioję žmonės.
Į pranešimą reagavo gausios Ayrshire grafystės policijos pajėgos bei gyvūnų elgsenos specialistai, o vietos gyventojai įspėjami saugotis plėšrūno ir nesiartinti prie jo.
 
Tiesa, nei policininkai nei gyvūnų tarnybos neturi specialios įrangos tokiems žvėrims gaudyti – nieko keisto, mat Jungtinėje Karalystėje laisvėje jie nesutinkami.
 
Kol kas neaišku, kaip šios rūšies plėšrūnas, dar vadinamas jaguaru, atsidūrė šiuose kraštuose: įprastai jie gyvena Pietų ir Centrinėje Amerikoje. Suaugusi pantera gali sverti iki pusantro šimto kilogramų svorio, medžioja įvairius gyvūnus, neretai puola ir žmones.
 
Vieta, kurioje pastebėta pantera:
  

Žymos: Škotija, jaguaras, pantera, plėšrūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šią savaitę desertui - įdomios, keistos, juokingos ar net absurdiškos garsių žmonių mintys apie In ir Yan, juodą ir baltą, vyrą ir moterį..
Pradėsime nuo perfrazuoto posakio: Moterys iš Veneros, vyrai - iš...baro. :)