Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-13

Su bananais iš parduotuvės nusipirko nuodingų vorų

  
Su bananais iš parduotuvės nusipirko nuodingų vorų Rasti Braziliškojo voro kiaušinėliai bananuose sukėlė paniką.
Mane siutina ir „Asdos“ atstovų abejngumas, jie rizikuoja žmonių gyvybėmis.

Vieno daugiabučio gyventoja bananų pakuotėje aptiko kiaušinėlių, kurie, manoma, yra vieno iš nuodingiausių pasaulyje vorų, - pranešė portalas express.co.uk.

Kaydee Bota siaubingai išsigando, kuomet nusipirkusi bananų iš „Asda“ parduotuvės tarp jų rado mažų kiaušinėlių. Po paieškos internete, jauna mama, išsiaiškino, kad yra labai didelė tikimybė, jog tie kiaušinėliai gali būti nuodingojo Braziliškojo voro. Apimta panikos moteris vaisius išmetė į daugiabutyje esantį šiukšlių vamzdį. Kuomet apie tai ji pranešė vietos tarnyboms, aplinkosaugos pareigūnai liepė jai ir jos 10-ies mėnesių dvynukams išsikraustyti iš buto, kol jis bus išdezinfekuotas.
 
Visas šiukšlių vamzdžio tinklas daugiabutyje buvo uždarytas dezinfekcijai, kartu su antru aukšu, kuriame gyveno moteris. K. Bota gyrė vietos valdžią už greitą reakciją ir veiksmų ėmimąsį, bet sakė, kad ją pribloškė „Asdos“ abejingumas. Ji pasakojo: „Tai buvo siaubinga, kažkas panašaus į siaubo filmą. Kai turi mažų vaikų, tai tampa tik dar baisiau, visa laimė jie dar per maži kažką suprasti. To nelinkėčiau net pikčiausiam priešui. Mane siutina ir „Asdos“ atstovų abejngumas, jie rizikuoja žmonių gyvybėmis.“
 
„Asda“ atstovas patvirtino, kad vyksta tyrimas. „Visi mūsų bananai yra plaunami ir dezinfekuojami prieš patenkant į Jungtinę Karalystę ir kiekienas vaisius yra tikrinimas prieš pateikiant pardavimui. Mes norime atsiprašyti K. Botos už visus nepatogumus, kuriuos sukėlė šis įvykis, šiuo metu viską aiškinamės su savo tiekėjais.“, - kalbėjo jis.
 
  

Žymos: Maistas, Vorai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ona guodžiasi kaimynei:
– Ir kiek aš savo Jonui įrodinėjau, kad esu gera... Ir šaukiau, ir mušiau... Netiki...