Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-06-16

Šuo imigrantas: rastas tik lenkiškai suprantantis gyvūnas

  
Šuo imigrantas: rastas tik lenkiškai suprantantis gyvūnas
© Dogs Trust
Calebas nereagavo į komandas, kol su juo nepradėta kalbėti lenkiškai.
Šiuo metu treniruodami Calebą darbuotojai moko jį komandų lenkiškai ir angliškai, tačiau į anglų kalbą šuo beveik nereaguoja.

Gyvūnų prieglauda ieško naujų namų vokiečių aviganiui, suprantančiam tik lenkiškai. Iš pradžių manyta, kad ketverių metų Calebas nepasiduoda dresūrai, tačiau vėliau paaiškėjo, kad šuo tiesiog nesupranta angliškai.

Warwickshiro prieglaudos „Dogs Trust“ darbuotojai bandė priglobtą gyvūną mokyti įvairių komandų, tačiau jis jų nevykdė. Galiausiai paaiškėjo, kad treniruotėms trukdė kalbos barjeras.
„Calebui atvykus manėme, kad menka jo reakcija kilo dėl pasikeitusių gyvenimo sąlygos ar išgyvento šoko neturint namų. Tačiau, kai išsiaiškinome, kad viskas dėl kalbos, neįmanoma jo sustabdyti. Kai su juo kalbame lenkiškai, jis atskleidžia vis daugiau triukų ir vykdo visas komandas“, – sakė prieglaudos vadybininkė Sandra Foulds.
 
Sužinoję, kad šuo buvo atiduotas lenkų, darbuotojai paprašė prieglaudoje apsilankiusio lenko su juo pabendrauti. Vos per kelias sekundes šuo ėmė vykdyti nepažįstamo žmogaus komandas. Šiuo metu treniruodami Calebą darbuotojai moko jį komandų lenkiškai ir angliškai, tačiau į anglų kalbą šuo beveik nereaguoja.
 
Prieglaudos atstovai tikisi surasti jam naujus namus, todėl moko ir anglų kalbos, tačiau neslepia, kad geriausia šuniui būti gyventi su lenkais.
 
  

Žymos: Gyvūnai, Imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją ateina vaikinas ir sako:
– Gydytojau, žinote, turiu įtarimą, kad vienas mano pažįstamas užsikrėtė venerine liga...
Gydytojas:
– Gerai, maukitės kelnes ir rodykite tą savo pažįstamą.