Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-10-14

Šuo sudraskė kūdikį

  
Šuo sudraskė kūdikį
© Wikipedia nuotr.
Mažylis nuo įkandimų mirė ligoninėje.
Keturių mėnesių berniukas nuo patirtų sužalojimų mirė ligoninėje.

Skaudi nelaimė įvyko Essexo grafystėje: nuo šuns įkandimų mirė vos kelių mėnesių kūdikis, jo broliuką ir mamą keturkojis sunkiai sužalojo.

Visa tai įvyko ketvirtadienį apie 15 val. Colchesteryje, esančiame už 70 mylių į Šiaurės Rytus nuo Londono. Pirminiais duomenimis, Stafordshire’o terjeras žmones užpuolė namuose.
Keturių mėnesių berniukas nuo patirtų sužalojimų mirė ligoninėje, metų ir 10 mėnesių jo broliukas patyrė traumas, „pakeisiančias gyvenimą“. Vaikų motina taip pat patyrė įkandimus, tačiau ne tokius sunkius.
 
Keturkojis išgabentas į specialias patalpas. Įvykio aplinkybės tiriamos.
 
Tai jau antras atvejis per du mėnesius, kai Essexe šuo sudrasko vaiką: rugpjūčio viduryje nuo įkandimų mirė 3 metukų berniukas.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Kūdikis, įkando šuo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.