Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-03-29

Šuo sudraskė savo šeimininką prieš filmavimo kameras

  
Šuo sudraskė savo šeimininką prieš filmavimo kameras
© Pixabay.com
Stafordširo bulterjeras.
Girdėjau riksmus – patrauk šunį nuo manęs, patrauk jį, Mario!

Stafordširo bulterjeras sudraskė savo paties šeimininką tuo metu, kai jis filmavosi BBC dokumentiniam filmui. Vyras skubiai išgabentas į ligoninę, tačiau neišgyveno.

Savo paties namuose 41-erių Mario Perivoitos'as bendravo su žurnalistais, kuomet jo augintinis puolė. „Girdėjau riksmus – patrauk šunį nuo manęs, patrauk jį, Mario! Tuomet šuo pašėlo, turbūt, Mario įsikišo. Girdėjau kitus žmones rėkiant šuniui, kad pasitrauktų nuo jo, girdėjau, kaip jis šaukėsi pagalbos“, - portalui standard.co.uk pasakojo žuvusiojo kaimynas.
Kito kaimyno teigimu, šuo lojo labai garsiai, tada pasigirdo riksmai ir pagalbos prašymai: „Tuomet policija išlaužė duris ir ištempė jį į lauką. Jam kraujavo iš kaklo, jis buvo beveik be sąmonės. Mačiau labai daug kraujo“.
 
Neaišku, kokiam dokumentiniam filmui buvo kalbintas žuvusysis. BBC neatskleidžia jokios informacijos, mat kol kas vyksta tyrimas.
 
Kaimynų teigimu, šuo buvo geras ir mylimas. Namuose jo niekas neskriaudė, tad neaišku, kodėl jis puolė. Šunį paėmė ir šiuo metu saugo Skotlandjardo pareigūnai, kol bus įvertinta jo psichinė būklė. Stafordširo bulterjerai – viena populiariausių šunų veislių šalyje.
 
 
  

Žymos: Užpuolimas, Šunys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ryte atsibusti bus daug lengviau, jei ant žadintuvo padėsite pelėkautus.