Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-12-13

Šuo užpuolė ir sukandžiojo dvylika vaikų

  
Šuo užpuolė ir sukandžiojo dvylika vaikų
© Maxpixel nuotr.
Stafordšyro bulterjeras užpuolė dvylika vaikų.
Panikos apimti tėvai žaidimų aikštelėje bandė vaikus pakelti kuo aukščiau, kad apsaugotų nuo įsiutusio šuns.

Moteris nuteista laisvės atėmimui ketveriems metams po to, kai jos auginamas Stafordšyro bulterjeras užpuolė dvylika vaikų.

Incidento Blyth mieste metu 39-erių Claire Neal neigė, kad vaikus apkandžiojęs šuo yra jos augintinis. Vėliau paaiškėjo, kad šuo į panašius incidentus jau buvo įsivėlęs prieš tai du kartus, todėl teismo sprendimu augintinį buvo nurodyta sunaikinti.
Šių metų gegužės 18 d. šuo, kurio vardas Marley, be antsnukio ar apykaklės buvo išleistas į C. Neal kotedžo priekinį kiemą. Šuo sugebėjo prasisprasuti pro tvorą ir pabėgti.
 
Šunį gatvėje netrukus pastebėjo paauglė Fiona Clancy, kuri gyvūną nusprendė parsivesti namo ir susisiekti su gyvūnų tarnyba. Tačiau einant pro parką, šuo pašėlo ir pradėjo agresyviai vaikytis žaidimų aikštelėje žaidžiančius vaikus.
 
Kelis pasprukti bandančius vaikus šuo parvertė ant žemės ir apkandžiojo. Viena mergaitė iš baimės apalpo.
 
Vienas liudininkas pasakojo matęs, kaip šuo už kojos po parką tampė vaiką. Kito vaiko tėvai pasakojo, kad po išpuolio vaiko koja atrodė kaip „Šveicariškas sūris”.
 
Panikos apimti tėvai žaidimų aikštelėje bandė vaikus pakelti kuo aukščiau, kad apsaugotų nuo įsiutusio šuns. Galiausiai du vyrai sugebėjo šunį sustabdyti, - pranešė Independent.co.uk.
 
Po atakos devyni vaikai nuo penkių metų buvo nugabenti į ligoninę. Iš viso užpulti dvylika vaikų. Kai kuriems prireikė net odos persodimo operacijų bei siūlių, daugelis patyrė didžiulį išgąstį ir psichologines traumas.
Pasiųsdama C. Neal ketveriems metams į kalėjimą, teisėja sakė, kad kaltinamoji elgėsi „visiškai neatsakingai”, nes tai buvo jau trečia šuns ataka prieš vaikus. Moteriai taip pat uždrausta dar kartą įsigyti šunį. Šuo Marley buvo sunaikintas.
 
 
  

Žymos: Teismas, Užpuolimas, Pavojingas šuo, Naminiai gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar tiesa, kad intelekto testas gali būti svarbus darbinantis?
– Tiesa. Tų, kurių intelekto koeficientas didesnis nei viršininko, nepriima.