Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-09-04

Tualete – bauginanti staigmena: unitaze slėpėsi didžiulis roplys

  
Tualete – bauginanti staigmena: unitaze slėpėsi didžiulis roplys
© Wikipedia nuotr.
Šeimos namų tualete aptiktas karališkojo pitono jauniklis.
Šepečio kotu pakėliau unitazo dangtį, iš po jo išlindo pitono galva, jis kyštelėjo liežuvį

Vienos Essex’e gyvenančios šeimos namuose aptiktas nelauktas svečias – apie metro ilgio pitonas. Roplys kurį laiką nepastebėtas slėpėsi tualete, o jį aptikęs mažametis berniukas tiesiog paklaiko.

Nekviestas svečias rastas Southend’o mieste praėjusią savaitę. Jų šeimininkė Laura Cowell spaudai pasakojo, kad kelias dienas iki jo aptikimo tualetas užsikimšo, sunkiai nusileisdavo vanduo. O trečiadienį 5 metukų jos sūnjus tiesiog paklaikęs iš baimės, drebėdamas ir sunkiai rinkdamas žodžius pasakė, jog tualete slepiasi gyvatė.
„Nuėjau į tualetą, šepečio kotu pakėliau unitazo dangtį, iš po jo išlindo pitono galva, jis kyštelėjo liežuvį“, – sakė moteris.
 
Ji iš karto puolė ieškoti pagalbos, pitoną sugavo netoliese esančios gyvūnų prekių parduotuvės savininkas Rob’as Yeldham’as.
 
„Per 10 metų sulaukiau įvairiausių prašymų, gyvates traukiau iš įvairiausių vietų, o iš tualeto – pirmą kartą. Ištrauktas karališkojo pitono jauniklis buvo sveikas, tačiau dvokė valikliu, jo žvynai buvo papuvę. Matyt, nuo į kanalizaciją patenkančių chemikalų“, – pasakojo R. Yeldham’as.
 
Specialistas pateikė savo versiją, kaip pitonas atsidūrė tualete. Jis tikina tarp L. Cowell kaimynų išmestų šiukšlių pastebėjęs vivariumą, skirtą laikyti ropliams.
 
„Manau, kad kaimynų pitonas pabėgo per jų tualetą, o kadangi namus jungia bendri kanalizacijos vamzdžiai, jis atsidūrė čia“, – sakė specialistas.
 
Tuo tarpu ponia Cowell ir jos šeimos nariai suakmenėję iš siaubo stebėjo, kaip beveik metro ilgio pitonas ištraukiamas iš unitazo. Jie kelias dienas nekėlė kojos į tualetą, o unitazo dangtį laikė ne tik uždengę, bet ir prispaudę svarsčiais.
Suaugę karališkieji pitonai užauga iki 180 cm ilgio. Tai nenuodingi ir žmonėms nepavojingi ropliai, dėl to dažnai parduodami kaip naminiai gyvūnai.
 
  

Žymos: Naminiai gyvūnai, Karališkasis pitonas, Tualetai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...