Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-08-22

Uždraus parduoti kačiukus ir šuniukus

  
Uždraus parduoti kačiukus ir šuniukus
© PxHere nuotr.
Uždraus prekiauti jaunesniais nei 6 mėnesiai gyvūnėliais.
Draudimas galiotų tik Anglijoje

Artimiausiuose Jungtinės Karalystės vyriausybės planuose – draudimas pardavinėti mažus kačiukus ir šuniukus gyvūnų parduotuvėse, norintiems įsigyti šių augintinių teks elgtis kitaip nei iki šiol.

Aplinkosaugos, maisto ir kaimo reikalų departamento parengtuose siūlymuose teigiama, kad jau nuo šių metų spalio reikia uždrausti jaunesnių nei 6 mėnesiai gyvūnėlių prekybą per trečiuosius asmenis, kuriems priskiriamos ir specialios parduotuvės.
Draudimas galiotų tik Anglijoje, kurioje šiuo metu yra apie 100 licencijuotų pardavėjų, kurie per metus parduoda iki 80 tūkst. mažųjų keturkojų.
 
Pagrindinė šių pataisų priežastis – gyvūnų gerovės siekimas, mat šiuo metu į parduotuves mažieji gyvūnėliai atvežami per anksti juos atskyrus nuo gimdytojų ir laikomi netinkamomis sąlygomis ir dėl to patiria stresą bei įvairius sveikatos sutrikimus.
 
Šį draudimą jau pasveikino gyvūnų teises ginančios organizacijos. Jam įsigaliojus mažus namų augintojus bus galima įsigyti tik tiesiogiai iš veisėjų arba prieglaudų.
 
Pataisoms įsigaliojus draudimo nepaisantys pardavėjai neteks teisės verstis šia veikla.
Vertindami draudimą JK gyvūnų industrijos federacijos atstovai pareiškė, kad pardavėjai su savo veikla paitrauks į šešėlį ir mažus kačiukus bei šuniukus pardavinės nelegaliai.
 
 
 
  

Žymos: Gyvūnai, šuniukai, draudimai, kačiukai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, ar man gripas?
– Taip.
– Kiaulių?
– Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją pagalbą 4 valandą ryto, turėdamas 36,7 °C
temperatūros …