Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-08-13

Vapsvos ant mažylės kūno nepaliko sveikos vietos

  
Vapsvos ant mažylės kūno nepaliko sveikos vietos
© pixabay.com
Mergaitei įgėlė apie 30-40 vapsvų.
Mergaitė paslydo ant lapų ir užkliudė vapsvų lizdą.

Ligoninėje atsidūrė mažametė mergaitė, kurią sugėlė dešimtys vapsvų. Pavojus vaiko gyvybei negresia.

Neįprastas incidentas įvyko Stafordshire’o grafystėje esančiame miške. 6 metukų mergaitę vabzdžiai sugėlė pasivakščiojimo metu, kai ji paslydo ant lapų ir užkliudė vapsvų lizdą.
Į įvykio vietą atvykę paramedikai suteikė vaikui pirmąją pagalbą ir išgabeno jį į Stoke miesto ligoninėje. Teigiama, kad mergaitei įgėlė apie 30-40 vapsvų, tad visas jos kūnas nuo to buvo sutinęs.
 
Vabzdžių įgėlimai jokios alerginės reakcijos nesukėlė, vaiko gyvybei pavojus negresia.
 
Šiltomis, saulėtomis dienomis vapsvos tampa daug aktyvesnės. Jos nėra agresyvūs vabzdžiai, išskyrus tuos atvejus, kai jos sutrikdomos maitinimosi metu ar suardomas jų lizdas.
 
Daugybiniai vapsvų įkandimai gali būti pavojingi ir tiems žmonėms, kurie nėra alergiški šių vabzdžių nuodams ar bent to nebuvo praeityje. Geldami šie vabzdžiai išskiria tam tikrų aliarminių feronomų, prišaukiančių kitus šių vabzdžių gentainius ir sukeliančių jų agresiją, tad įgėlus vienai vapsvai, reikėtų pasišalinti iš įvykio vietos.
 
 
 
  

Žymos: Vaikai, Vapsvos, vapsvų įkandimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!
document.write ("<\/scr"+"ipt>");