Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Mirror   |   2014-11-13

Žvejus išgąsdino radinys ryklio pilve

  
Žvejus išgąsdino radinys ryklio pilve Sugautas laimikis svėrė 590 kilogramų, bet žvejai neilgai džiaugėsi sužvejoję tigrinį ryklį.

Žvejai Filipinuose pagavo ryklį, tačiau įspūdingu laimikiu džiaugėsi neilgai. Penkiese ištraukę tigrinį ryklį ėmėsi jį doroti, tačiau nustėro pamatę, kas yra ryklio pilve. Žvejų „nuotykį“ aprašė „DaillyMirrow“, kurio straipsnyje buvo pasakojama, kad vyrai prisiminimui apie laimikį pasiėmėgrobuonio žandikaulį ir pelekus, tačiau nustėro pamatę, kas ryklio skrandžio turinį.

Gyvūnas akivaizdu buvo prarijęs žmogų, nes jo skrandyje rasta žmogaus koja ir pusiau suvirškinta galva, sklido baisus tvaikas. Žvejai nieko nelaukdami laimikio atsikratė išmesdami atgal jį į jūrą.
Jie pasakojo, kad pamatę „radinį“ patyrė tikrą siaubą. Vienas žvejų 48-erių žvejys BodoyGorgodas sakė: „Tai buvo labai šlykštu. Iš gyvūno sklido nepakeliamas kvapas. Žvejoju nuo tada, kai man buvo dvidešimt metų ir nieko panašaus iki šiol nesu matęs“.
 
Manoma, kad auka galėjo būti iš šį rudenį, rugsėjo 13-ąją, nuskendusio kelto „MV Maharlike“. Laivu plaukė virš šimto žmonių ir didžioji dauguma žmonių buvo išgelbėti pro šalį plaukiančių laivų, nepavyko rasti tik dviejų vyrų kūno. Manoma, kad ryklys ir prarijo būtent vieną iš nerastų vyrų.
 
Gyvūnas svėrė apie 590 kilogramų, tačiau žvejams apie šį laimikį neprimins nei pelekai, nei žandikaulis. Vieno žvejo žmona teigė liepusi viską išmesti, nes išsigandusi, kad juos gali aplankyti aukos dvasia.
 
 
  

Žymos: Gyvūnai, Nelaimės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– O tu bėgioji rytais?
– Taip, dažniausiai po namus, rėkaudamas: „f..k, pramiegojau!“