Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Timeout.com   |   2015-09-04

5 dalykai, kurių negali praleisti šį rugsėjį Londone

  
5 dalykai, kurių negali praleisti šį rugsėjį Londone Nepraleiski puikios galimybės prasiblaškyti mieste!
Timeout.com surinko geriausius renginius, tad apžvelkime pirmąjį rudens mėnesį!

Trumpesnės ir lietingesnės dienos, vėsesni vakarai dar nereiškia, kad laisvalaikį turite prakiurksoti priešais televizorių! Šį rudenį jūsų laukia itin daug įdomių dalykų!

Visam rugsėjui į Londoną sugrįžta populiarus festivalis „Totally Thames“. Pamirškite įprastus pasiplaukiojimus Londone, pradėkite žvalgytis geriausių krantinės barų ir kavinių ir pasinerkite į visą mėnesį truksiančias linksmybes: jūsų laukia meno ir bendruomenių renginiai, muzika, regatos, lenktynės upėje, krantinės archeologija ir pramogos šeimai. Taip pat organizuojamos įvairios aplinkos apsaugos veiklos!
Panašu, kad naujas Brixton rajono klubas „Phonox“ rimtai pakeis naktinį gyvenimą pietų Londone, gal net turės įtakos klubinėjimui apskritai. Klubas atsidarys rugsėjo pradžioje: elegantiškas, su didele šokių aikštele ir skęstantis prieblandoje. Tiesa, šioje vietoje nesitikėkite 80-ųjų muzikos, publiką išjudins house, techno ir disco ritmai. Nemokamas įėjimas iki 21 val. penktadieniais ir iki 22 val. ‒ šeštadieniais.
 
Greičiausiai vienas geriausių komedijų festivalių Londone – „Greenwich Comedy“ šį rugsėjį! 16 ‒ 20 dienomis šventės dalyviai įkurs stovyklą gražiajame „National Maritime“ muziejuje. Organizarotiai tikina, kad pasirodymai bus velniškai geri. Susirinkusieji išvyks Reginald D Hunter, David O'Doherty, Jerry Sadowitz, Adam Buxton, Tim Key, Sara Pascoe, Bridget Christie ir dar nemažai kitų.
 
„Open House London“ ‒ kasmetinė Londono architektūros ir dizaino šventė. Jos metu mes turime galimybę patekti į kelis šimtus pastatų ir įvairių erdvių, po kurias užsimanę šiaip sau nepavaikščiosime, pvz., privatūs namai, valstybinės ir švietimo įstaigos, istorinės vietos. Bet čia dar ne viskas, bus rengiami įvairūs pasivaikščiojimai ir ekskursijos! Pasižymėkite ‒ rugsėjo 19 ‒ 20 dienomis.
 
Kasmetinis renginys „The London Design Festival“, kai švenčiame ir paremiame Londoną kaip dizaino sostinę visame pasaulyje: įvertindami nuo vartų iki tarptautinės kūrybiškos bendruomenės. Vienas iš pagrindinių šių metų akcentų – „A Bullet from a Shooting star“, tai 35 metrų aukščio masyvi plieninė skulptūra Greenwich rajone, naktį ji bus apšviesta. Festivalis vyks rugsėjo 17 – 20 dienomis.
 
  

Žymos: Londonas, Laisvalaikis, Renginiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?