Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2019-11-06

Airija – perspektyvi įvažiuojamojo turizmo rinka

  
Airija – perspektyvi įvažiuojamojo turizmo rinka
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Lapkričio 6 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko turizmo pusryčiai su pirmuoju Airijos ambasadoriumi Lietuvoje Dónalu Denhamu. Ambasadorius taip pat yra nevyriausybinio klubo „Lithuanian-Ireland Network“, kurio viena svarbiausių veiklos krypčių – turizmas, įkūrėjas.

Susitikimo metu aptarta, kodėl verta dirbti su Airija, kodėl ši šalis yra perspektyvi įvažiuojamojo turizmo rinka ir kuo Lietuva gali būti patraukli Airijos turistams.
Renginio dalyvius pasveikinusi Užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamento direktorė Dalia Kreivienė pabrėžė, kad ministerija ir Lietuvos ambasados užsienyje įvažiuojamojo turizmo skatinimą laiko vienu iš veiklos prioritetų ir paragino naudotis plataus Lietuvos ambasadų tinklo teikiamomis galimybėmis.
 
Ambasadorius Dónalas Denhamas pristatymo metu pabrėžė, kad 2018 metais 4,8 mln. Airijos gyventojų keliavo 8,6 mln. kartų, tad airiai nuolat ieško naujų kelionių krypčių ir Lietuva jiems galėtų būti labai įdomi šalis.
 
Didelio dėmesio sulaukusiame renginyje dalyvavo Lietuvos turizmo operatoriai ir asociacijos, VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovai, turizmo informacijos centrai.
 
Pastaraisiais metais sparčiai didėja turistų iš Airijos skaičius: 2018 metais augo virš 40 proc. ir pirmą kartą pasiekė beveik 10 000 turistų, o šių metų pirmą pusmetį – daugiau kaip 45 proc.
  

Žymos: Verslas, Airija, Turizmas, Turistai, rinka, Airija ir Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kompiuterių parduotuvėje personalas keičia nešiojamų kompiuterių kainas iš 4000 LTL į 2000 LTL. Pro šalį praeidamas žmogelis domisi:
– Sakykit, o kodėl jie taip atpigo?
– Taigi va, Kalėdinės akcijos baigėsi.