Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-11-09

Anglijoje paviešintas pavojingiausių pasaulio kurortų sąrašas

  
Anglijoje paviešintas pavojingiausių pasaulio kurortų sąrašas Patrauklūs kurortai poilsiautojams tampa grėsmės šaltiniais.
Saugiausios valstybės atostogoms – Portugalija, Kroatija bei Bulgarija.

Netylant kalboms dėl didėjančios terorizmo grėsmės, Didžiosios Britanijos valdžia iš naujo įvertino populiarių atostogų vietų saugumą, – pranešė express.co.uk. Norint apsaugoti šalies piliečius, paskelbtas populiarių tarp turistų valstybių sąrašas, kuriose itin aukšta teorizmo grėsmė.

Po Rusijos keleivinio lėktuvo katastrofos, Egiptas buvo įvertintas kaip vienas iš pavojingiausių kurortų. Manoma, jog Viduržemio jūros regione apstu vietų, kuriose atostogauti nederėtų.
 
Prancūzija bei Ispanija taip pat išskiriamos kaip didele rizika pasižymintys teroristų taikiniai. Apie Prancūzijoje vyraujantį nesaugumą prabilta po anksčiau vykusių Charlie Hebdo teroristinių atakų, o Ispanija nesaugiu kurortu įvardinta po to, kai šių metų birželio 11 d. ispanų valdžia išsiaiškino teroristinių grupuočių iš Sirijos bei Irako saugumui grėsmę kėlusias veiklas.
 
Be minėtų Ispanijos, Prancūzijos ir Egipto valstybių, itin aukštu grėsmės lygiu taip pat įvertintas Alžyras, Tunisas, Libija bei Turkija. Šiek tiek saugesnėmis vietomis atostogoms laikoma Italija, Marokas, Graikija, o saugiausiomis – Portugalija, Kroatija bei Bulgarija.
 
Visos išvardintos valstybės yra itin patrauklios poilsiauti traukiantiems britams, tačiau taip pat populiarios ir tarp lietuvių. Iš naujo įvertinusi šių kurortų saugumą, Jungtinės Karalystės valdžia įspėja gyventojus apie galimas grėsmes ir prašo gerai apsvarstyti renkantis atostogų kryptį.
  

Žymos: Atostogos, Terorizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona sutinka vyrą, grįžusį iš darbo:

– Na, pagaliau!

– Kas pagaliau? Negi aš pavėlavau?

– Ne, pagaliau nuo tavęs kvepia padoriais moteriškais kvepalais!

*******