Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2015-02-12

Anglijos ugnegesiai streikuos dėl pensijų

  
Anglijos ugnegesiai streikuos dėl pensijų
© SAC Paul Oldfield
Ugnegesių sąjunga apkaltino Vyriausybę naudojant klaidinančią informaciją

Anglijos ugnegesiai praneša apie planuojamą 24 val. streiką. Streikas turėtų įvykti per artimiausias kelias savaites. Ugnegesių sąjunga (FBU) skelbia, kad šio streiko tikslas yra pasipriešinti naujiems valstybės pakeitimams dėl ugnegesių pensijų, - praneša BBC.

Gruodį Parlamentas balsuodamas parėmė Vyriausybės planus priimti naujus pakeitimus ir padidinti gaisrininkų pensijinį amžių Anglijoje nuo 55 iki 60 m., taip pat padidinti asmenines pensijų įmokas.
Tačiau FBU apkaltino Vyriausybę prieš balsavimą pateikus klaidinančią informaciją dėl neegzistuojančio įstatymo. Buvo aiškinama, kad jei vyresnio amžiaus gaisrininkas neišlaikys fizinio parengimo testo ne dėl savo kaltės, jis vis tiek gaus pilną, nesumažintą pensiją.
 
FBU siekia atkreipti dėmesį į tai, kas ištiesų nutiks vyresniems sąjungos nariams, kurie neįveiks privalomo fizinio pasirengimo testo. Pasak sąjungos, ilgus metus ištarnavę ugnegesiai bus priversti atsistatydinti arba bus atleisti, ir gaus mažesnę pensiją.
 
Ugnegesių sąjunga teigia, kad yra neteisinga iš 60-mečių ugniagesių tikėtis tokio pači fizinio pasirengimo, kaip ir jų 20-čių kolegų .
 
„Po mūsų atliktos apklausos paaiškėjo, kad nei vienas ugnegesys nėra girdėjęs apie tokią garantiją”, - sakė FBU sekretorius Mattas Wrackas.
„Ugniagesiai negali priimti šių pensijos pakeitimų, nes jie visiškai neatsižvelgia į mūsų darbo specifiką. Neįtikėtina, kad Parlamente siekiant patvirtinti įstatymą, buvo pasitelkta klaidinanti informacija” – pridūrė M. Wrackas
 
"Vyriausybė supranta, kad ugnegesiai sunkiai ir pavojingai dirba siekiant u-tikrinti visuomenės saugumą, todėl jiems suteikta viena iš dosniausių pensijų sistemų viešajame sektoriuje”, - komentavo vyriausybės atstovas.
 
 
  

Žymos: Streikas, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Blondinė – brunetei:

– Tu dar po stalu šliaužiojai ir į kelnes darei, kai aš jau į mokyklą vaikščiojau!

– Aha. O dabar mes klasiokės!