Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-03-10

Apribojama skoninių cigarečių prekyba

  
Apribojama skoninių cigarečių prekyba
© Wikipedia nuotr.
Mėtinių ir kitų skonių cigaretės palaipsniui uždraudžiamos.
Po kelių metų šios cigaretės visiškai išnyks iš rinkos.

Netrukus Jungtinėje Karalystėje įsigalios draudimas pardavinėti 20 skoninių cigarečių pakelius, šios rūšies rūkalai pamažu visiškai dings iš prekybos.

Nuo gegužės 20-osios mėtinės ir kitų skonių cigaretės bus parduodamos tik mažesniuose pakeliuose (10 vienetų). Prekybininkams bus duoti metai, per kuriuos jie privalės išparduoti iki šiol sukauptas didesnės talpos tabako produktų pakuotes.
Skoninių cigarečių prekyba visiškai bus uždrausta 2020 metais. Šis draudimas bus taikomas ir nestandartinio dydžio plonosioms cigaretėms – jų gamybą draus įstatymas.
 
Tai ne vienintelė bloga žinia rūkaliams: šį pavasarį vėl kils cigarečių kaina, kaip informavo šalies iždo kancleris Philip’as Hammond’as, 20 cigarečių pakelis vidutiniškai pabrangs 35 pensais.
 
Draudimais siekiama mažinti rūkančių žmonių skaičių, o skoninės cigaretės iš rinkos turės išnykti nes tyrimai parodė, kad šie tabako gaminiai labiausiai vilioja paauglius bei tampa šio žalingo įpročio priežastimi.
 
  

Žymos: Cigaretės, mėtinės cigaretės, plonos cigaretės,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonelė skambina naujajam rusui į mobilųjį telefoną:
– Tu dabar autostrada važiuoji?
– Taip, brangioji.
– Greitai stabdyk ir suk į kelkraštį! Per radiją milicija pranešė, kad kažkoks vienas beprotis važiuoja priešinga magistralės eismo juosta.
– Būtų gerai, kad tik vienas – čia jų šimtai.