Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2017-08-13

Apskaičiuotas JK prostitučių uždarbis

  
Apskaičiuotas JK prostitučių uždarbis
© pixabay nuotr.
JK prostitucija yra legali, tačiau daug su ja susijusių veiklų laikomos nusikaltimu.
JK prostitutės už vienkartinę paslaugą vidutiniškai gauna 78 svarus sterlingų

Jungtinės Karalystės sekso industrijoje sukasi milijardais skaičiuojamos sumos, o meilės pardavėjo uždirba tiek, kad joms gali pavydėti net bankininkai.

Pati prostitucija JK nėra draudžiama, tačiau nusikaltimu laikomi su ja glaudžiai susiję veiksmai tokie kaip sekso paslaugų viešas siūlymas ar prašymas, organizavimas, sąvadavimas, viešnamių įkūrimas ir jo veiklos užtikrinimas.
Rinktinis vidaus reikalų ministerijos komitetas atliko išsamią šalies sekso industrijos analizę ir nustatė, kad JK šiuo metu gali būti apie 70 tūkst. prostitucijos paslaugas teikiančių asmenų, iš kurių – 6 proc. vyrų ir 4 proc. – translyčiai.
 
Šiek tiek daugiau nei 40 proc. meilės pardavėjų – užsieniečiai (Londone – net 80 proc.!), dešimtadalis visų svetimšalių – atvykėliai iš Baltijos šalių. Kas ketvirtas prostitucija užsiimantis asmuo savo paslaugas siūlo tiesiog gatvėse.
 
Prostitucija dažnai maskuojama po tokiomis legaliomis veiklomis kaip masažo salonų paslaugos arba palydovių aprūpinimo kompanijomis.
JK diskutuojama dėl galimybės įteisinti viešnamius. Pixabay nuotr. JK diskutuojama dėl galimybės įteisinti viešnamius. Pixabay nuotr.
Komitetas apskaičiavo, jog JK prostitutės už vienkartinę paslaugą vidutiniškai gauna 78 svarus sterlingų, o per savaitę aptarnauja 25 klientus, taip uždirbdamos apie 2 tūkst. £ per savaitę.
 
Tokiu tempu dirbant ištisus metus pajamos siektų 96 tūkst. svarų sterlingų. Palyginimui – JK bankų sektoriuje vidutinis metinis atlyginimas 2016 metais siekė 67,5 tūkst. svarų sterlingų.
 
Komitetas išvadas pateikė ir JK parlamentui – taip dar kartą siūloma apsvarstyti viešnamių įteisinimo šalyje galimybę. Vienas iš argumentų – valstybės mokesčiais surinktos milžiniškos pajamos: mokesčių inspektoriai teigia, kad ši veikla per metus sugeneruoja apie 6 mlrd. svarų sterlingų ir yra ženkli bendros ekonomikos dalis.
 
Antroji viešnamių įteisinimo siūlymo priežastis – prostitučių saugumas. Esą veikdamos įstaigose, o ne pavieniui, jos išvengtų klientų smurto.
Nuo 1990 metų JK nužudyta 150 prostitucijos paslaugas teikusių asmenų.
 
 
 
  

Žymos: Pajamos, Prostitucija, uždarbis, prostitutės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Koks Lietuvoje oras?
- Lynoja.
- Seniai?
- Na, kažkur nuo 1403 metų.