Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-07-07

Atostogų kelionių kainos krito žemyn

  
Atostogų kelionių kainos krito žemyn
© pixabay nuotr.
Savaitės trukmės kelionės ir poilsio paketą Maljorkoje liepą galima įsigyti ir už 185 £

Dėl sėslių klientų Jungtinėje Karalystėje konkuruojančios kelionių agentūros savo paslaugų kainas nuleido iki neįprastai žemo lygio.

Spėjama, kad JK gyventojai dėl karštų orų ir pergalingai pasaulio futbolo čempionate žygiuojančios Anglijos rinktinės pastarąjį mėnesį yra linkę likti namuose ir neleisti pinigų atostogoms užsienyje.
Siekdamos juos išjudinti kelionių agentūros bando potencialius klientus vilioti neįprastai žemomis kainomis.
 
Pavyzdžiui, didžiausias JK kelionių organizatorius TUI liepos mėnesį siūlo vienam žmogui savaitės trukmės poilsį Gran Canaria saloje vos už 199 svarus sterlingų – įprastai tokios kainos galioja ne sezono metu, o ne vasarą, kai kelionės pasiekia piką.
 
Savaitės trukmės kelionės ir poilsio paketą Maljorkoje liepą galima įsigyti ir už 185 £ – į šią kainą įskaičiuotas 15 kilogramų bagažo gabenimas ir pervežimas nuo oro uosto iki viešbučio.
 
„Thomas Cook“ klientus vilioja 269 svarų sterlingų kaina už poilsio savaitę Graikijos žemyninėje dalyje, Bodrume, Turkijoje – £277.
 
Kelionių rinkos ekspertai tikina, kad poilsio organizatoriai gali sau leisti siūlyti tokias mažas kainas, mat įprastai vasaros mėnesiais pakankamai užsidirba, jog nepatirtų nuostolių: sezono metu jų paslaugos perkamos net ir tais atvejais, kai antkainiai siekia 150 procentų.
 
  

Žymos: Atostogos, Kelionės, Poilsis, kurortai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras įdėmiai žiūri į santuokos liudijimą:
– Brangusis, ko ten tu taip ieškai? – klausia sunerimus žmona.
– Ieškau santuokos galiojimo laiko.