Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-03-06

Atskleista: nereikalingiems pirkiniams išleidžiame tūkstančius

  
Atskleista: nereikalingiems pirkiniams išleidžiame tūkstančius Taupantys tikina, kad dėl to jaučiasi daug saugiau.
Net 38 milijonai gyventojų kas savaitę nereikalingai išleidžia 52 svarus.

Naujausio, Jungtinės Karalystės gyventojų taupymo ypatumus siekusio išsiaiškinti tyrimo duomenimis, vidutinis gyventojas per metus iššvaisto stulbinantį kiekį pinigų, kuriuos iš tiesų galėtų lengvai sutaupyti, - skelbė portalas independent.co.uk.

Net 38 milijonai Didžiojoje Britanijoje gyvenančių suaugusių apklausoje prisipažino, kad per savaitę netinkamai arba produktams, kurių jiems iš tiesų nereikia, išleidžia apie 52 svarus. Kas savaitę atsidėjus šią sumą, metų gale būtų sutaupyta įspūdinga 2,704 svarų suma.
Tuo tarpu apklausoje dalyvavę žmonės teigė, kad smarkiai nekeičiant įprasto savo gyvenimo būdo, jie galėtų savo išlaidas sumažinti vidutiniškai 92 svarais per mėnesį.
 
„Standard Life” tyrimas atskleidė, kad dauguma Jungtinės Karalystės gyventojų mieliau turėtų 100 svarų dabar nei 1000 svarų po penkerių metų. 45 proc. apklaustųjų teigė, kad jie yra nepasiruošę taupyti ir taip ilgai laukti.
 
Tik pusė šalies gyventojų kas mėnesį taupo pinigus. Penktadalis apklaustųjų teigė, kad išvis niekada netaupė. Tačiau daugiau apie pusė žmonių, kurie taupo, tikino, kad dėl to jaučiasi daug saugiau.
 
Ataskaitos rezultatai pasirodė šią savaitę, po to, kai paaiškėjo, kad vidutinės D. Britanijoje gyvenančios šeimos įplaukos vis dar mažesnės nei 2010-aisiais, tuo tarpu vidutinis pragyvenimo lygis vėl pasiekė prieš septynerius metus buvusį ekonominį lygį.
 
  

Žymos: Taupymas, Pinigai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gunaras išėjo susipažinti su sužadėtinės tėvais.

– Na, kaip viskas praėjo? – paklausė motina, kai jis sugrįžo.

– Žinai, man atrodo, kad aš jiems patikau. Jos tėvas tris kartus siūlėsi mane parvežti namo!