Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-13

Atskleistos rečiausios ir vertingiausios 50 pensų monetos

  
Atskleistos rečiausios ir vertingiausios 50 pensų monetos
© ebay nuotr.
Kuo retesnė moneta, tuo jos vertė didesnė.
Pati vertingiausia ir rečiausia 50 pensų moneta Jungtinėje Karalystėje – su iškaltu Kew sodų vaizdu.

Atskleistos visos rečiausios ir vertingiausios 50 pensų monetos, kurios yra daug brangesnės nei iškalta ant jų simbolių. Daugelis iš jų yra 10-20 kartų vertingesnės nei jų vertė, tačiau radus vieną – iš karto užsidirbsite 100 svarų.

Pati vertingiausia ir rečiausia 50 pensų moneta Jungtinėje Karalystėje – su iškaltu Kew sodų vaizdu. Internetiniame prekybos puslapyje „eBay” ši moneta šiuo metu yra verta 100 svarų sterlingų, tačiau aukcionuose galite gauti ir £220.
Paprastai kuo retesnė moneta, tuo jos vertė didesnė. Šiuo metu rinkoje cirkuliuoja tik 210 tūkst. 50 pensų monetų su Kew sodų dizainu.
 
Kitos keturios vertingiausios 50 pensų monetos – iš 2012 m Olimpinių žaidynių serijos: futbolas, triatlonas, imtynės ir dziudo. Šias monetas kolekcininkams galite parduoti nuo £8 iki £15.
 
Ekspertai pataria radus idomesnio dizaino 50 p. monetą visuomet pasitikrinti internete. Ji gali būti verta kelių šimtų svarų sterlingų.
 
Daugiau informacijos apie vertingas monetas galite rasti ČIA:
 
 
 
  

Žymos: Pinigai Anglijoje, 50 pensų, vertingos monetos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...