Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-14

Automobilių draudimas vis brangsta

  
 Automobilių draudimas vis brangsta

Kompanija „Automobile Association“, teikianti automobilių draudimo ir vairavimo mokymo paslaugas skelbia, jog automobilių draudimo įmokos Britanijoje per metus padidėjo 40,5 proc.

mal">Kompanijos duomenimis, visapusis automobilio draudimas per trečiąjį 2010 metų ketvirtį pabrango 11,5 proc. ir siekia maždaug 704 svarus. Įmoka draudžiantis nuo žalos kitam automobiliui, gaisro ar vagystės, per pastaruosius 12 mėnesių išaugo 57,1 proc., arba iki 1098 svarų.

Jauniems vairuotojams automobilio draudimas skausmingas labiausiai: 17–22 metų vyrams draudimas per metus pabrango 46,6 proc. – iki 2457 svarų.  Tuo tarpu tos pačios amžiaus grupės moterų įmokos padidėjo 58,7 proc., bet jų įmoka beveik perpus mažesnė - 1423 svarai.

Automobilių draudikai teigia, kad draudimas brangsta dėl dažnėjančių sukčiavimo atvejų ir didėjančių draudimo išmokų. Pavyzdžiui, pernai draudimo kompanijos vidutinė išmoka buvo 123 svarai, o vidutinė įmoka tik 100 svarų.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.