Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-19

Bedarbei vienuolikos vaikų motinai savivaldybė statys namą

  
Bedarbei vienuolikos vaikų motinai savivaldybė statys namą Savivaldybės skirtas būstas daugiavaikei šeimai netiko.

Vienuolikos vaikų motina Heather Frost šventė pergalę, kai Tewkesbury savivaldybė priėmė sprendimą jos didžiulei šeimynai statyti naują namą, kurio vertė sieks apie 400 tūkst. svarų. Moteris su vaikais šiuo metu yra apgyvendinta dviejuose, sujungtuose kotedžo tipo namuose, tačiau nuolat skundėsi blogomis sąlygomis.

Po ilgų metų skundų, vietinė savivaldybė nusprendė šeimai pastatyti šešių miegamųjų namą su trimis voniomis ir taupiomis sistemomis, kurios leis mažiau mokėti už komunalines paslaugas. Išgirdusi savivaldybės sprendimą, moteris teigė, kad įvertinusi naujo namo dydį, ji prašys dar didesnio, jei pastarasis jai pasirodys per mažas.
Toks savivaldybės sprendimas sukėlė vietinių gyventojų pasipiktinimą. Anot jų, moteris pagimdžiusi daugybę vaikų, išnaudoja mokesčių mokėtojų pinigus ir piktnaudžiauja savo padėtimi. Tačiau skandalo herojė, pagimdžiusi savo pirmąjį vaiką dar 14 metų, sako mylinti visus savo vaikus ir norinti jiems užtikrinti deramą priežiūrą. Anot moters, iki šiol ji su visa šeima gyveno susispaudusi ir naujų namų laukė ištisus metus.
 
Artimiausi moters kaimynai sako, kad šeima gana apleido dabartinius namus, aplinkui tvyro didžiulė netvarka, todėl jie neabejojantys, jog ir naujieji namai bus apleisti. Ši šeimyna buvo išgarsėjusi žiniasklaidoje dar 2000 metais, kai mažiausias daugiavaikės moters sūnus namo viduje sukėlė gaisrą, tačiau tuomet viskas baigėsi laimingai.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Namai, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Koks tavo intelekto indeksas?
– Tiksliai nežinau... Pragyvenimui pakanka...