Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-07-27

„Brexit”: 50 straipsnis nebuvo sukurtas įgyvendinimui

  
„Brexit”: 50 straipsnis nebuvo sukurtas įgyvendinimui Straipsnis buvo parašytas tik tam, kad Jungtinė Karalystė jaustųsi saugi.
Italų politikas „Brexit” apibūdino kaip didžiausią nelaimę, o buvusį ministrą pirmininką Davidą Cameroną, už tai, kad jis užvirė šią košę, pavadino išprotėjusiu.

Giuliano Amato, buvęs Italijos ministras pirmininkas bei Europos Komisijos narys atskleidė, kad 50 straipsnis, kuriuo oficialiai pradedamas šalies išstojimas iš Europos Sąjungos (ES) buvo sukurtas manant, kad juo niekada niekas nepasinaudos.

Kaip aiškino Lisabonos sutartį sukūręs politikas, straipsnis buvo parašytas tik tam, kad Jungtinė Karalystė jaustųsi saugi. Kitaip tariant, siekiant sukurti teorinę galimybę, kuri niekada nebus įgyvendinta.
„Mano tikslas buvo sukurti apsauginį įrankį, kuris egzistuotų, tačiau niekada nebūtų panaudotas. Pavyzdžiui, kaip namuose esantis gesintuvas, kuris stovi nenaudojamas, nes gaisro tikimybė itin maža. Tačiau šį kart gaistas įvyko”, - sakė G. Amato.
 
Italų politikas „Brexit” apibūdino kaip didžiausią nelaimę, o buvusį ministrą pirmininką Davidą Cameroną, už tai, kad jis užvirė šią košę, pavadino išprotėjusiu. G. Amato taip pat paskatino kitas šalis nesekti šiuo pavyzdžiu.
 
„Nesuteikite Britanijai galimybės galvoti, kad ES palikimas yra geresnė galimybė, nes taip nėra. Jie visą laiką taip elgėsi – pasiimdavo, kas jiems reikalinga ir palikdavo tai, kas nenaudinga. „Brexit” – tai visiškas atsiskyrimas, ir Britanija tai puikiai žino”, - pridėjo politikas.
 
 
  

Žymos: Italija, Referendumas, Europos Sąjunga, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona sutinka vyrą, grįžusį iš darbo:

– Na, pagaliau!

– Kas pagaliau? Negi aš pavėlavau?

– Ne, pagaliau nuo tavęs kvepia padoriais moteriškais kvepalais!

*******