Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   reuters.com   |   2016-10-24

„Brexit“: Microsoft kels kainas

  
„Brexit“: Microsoft kels kainas
© flickr.com
„Microsoft“ yra viena didžiausių programinės ir techninės įrangos tiekėjų Jungtinėje Karalystėje
Vyriausybė „Microsoft“ produktams kasmet išleidžia apie 100 milijonų svarų.

Programinės ir techninės įrangos gamintojas „Microsoft“ paskelbė, kad kels Jungtinėje Karalystėje parduodamų produktų ir paslaugų kainas. Tokio sprendimo priežastis – itin nukritęs svaro kursas.

 Kompanija paskelbė, jog kainos kils nuo 2017 sausio mėnesio pirmos dienos. 13 proc. didės kainos kompanijų naudojamai programinei įrangai, ir net 22 proc. pakils debesų kompiuterijos paslaugų (cloud services) kainos.
Kainos nebus didinamos privatiems klientams ir galios tik naujai įsigytiems produktams.
 
„Microsoft“ yra viena didžiausių programinės ir techninės įrangos tiekėjų Jungtinėje Karalystėje. Populiariausi kompanijos gaminiai yra „Microsoft Office“ programos „Word“, „Powerpoint“, „Excel“. O kompanijos debesų kompiuterijos paslaugą „Azure“ naudoja Jungtinės Karalystės gynybos ministerija. Neoficialiais duomenimis, šiuo metu vyriausybė „Microsoft“ produktams kasmet išleidžia apie 100 milijonų svarų.
 
Po Jungtinės Karalystės sprendimo pasitraukti iš Europos Sąjungos itin smarkiai nukrito svaro vertė, todėl daugelis kompanijų patyrė didelius nuostolius ir nusprendė pakelti savo produktų kainas.
 
Vienam didžiausių JK prekybos centrų „Tesco“ atsisakius pakelti produktų kainas, Nyderlanduose įsikūręs tiekėjas „Univeler“ nustojo tiekti produktus, dauguma tarptautinių bendrovių praneša apie didelius nustolius, kuriuos patyrė svarui praradus vertę.
 
 
 
  

Žymos: Kainos, Anglijos Vyriausybė, brexit, microsoft, programinė įranga.

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Koks tavo intelekto indeksas?
– Tiksliai nežinau... Pragyvenimui pakanka...