Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-08-24

„Brexit“: O. Smithas reikalaus pakartotinio referendumo

  
 „Brexit“: O. Smithas reikalaus pakartotinio referendumo
© youtube.com stopkadras
O. Smithas kovoja dėl partijos lyderio pozicijos.
Svarbiam žingsniui reikia tinkamai pasiruošti.

Kandidatas į Leiboristų partijos vadovus Owenas Smithas pareiškė, jog pergalės atveju jis darys viską, kad sutrukdytų premjerei Theresai May aktyvuoti 50 Lisbonos sutarties straipsnį ir reikalaus dar vieno referendumo.

 Kandidatas į Leiboristų partijos vadovus Owenas Smithas pareiškė, jog pergalės atveju jis darys viską, kad sutrukdytų premjerei Theresai May aktyvuoti 50 Lisbonos sutarties straipsnį ir reikalaus dar vieno referendumo.
Po šių metų birželį įvykusio referendumo, kurio metu Jungtinės Karalystės piliečiai nusprendė atsiskirti nuo Europos Sąjungos, netyla spėlionės kada gi bus oficialiai pradėtas derybų procesas.
 
JK premjerė Th. May sakė, jog pasitraukimo procesas nebus pradėtas šiais metais, nes tokiam svarbiam žingsniui reikia laiko. Tačiau ji sulaukė spaudimo iš įtakingų Konservatorių partijos narių pradėti derybas 2017 metų pradžioje.
 
Pasak O. Smitho, jam vadovaujant partija blokuos sprendimą aktyvuoti 50 Lisabonos sutarties straipsnį, jeigu Th. May neprižadės naujo referendumo. Pasak jo, žmonėms buvo meluojama ir jie buvo suklaidinti.
 
Tuo tarpu Konservatorių partijos atstovas Patrickas McLouglinas apkaltino oponentą ignoruojant žmonių nuomonę. Pasak jo, žmonių nuomonė yra aiški, ir Konservatorių partija pasiryžusi ją įgyvendinti. Jis tai pat pridūrė, jog oponentai yra labai susiskaldę ir neturi realaus suvokimo, todėl jie nepakeis sprendimo.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, Liberalų partija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įdomus gėrimas ta degtinė: skonis tas pats, o nuotykiai vis skirtingi…